Deze fragmenten uit 'De Mol' mag je niet gemist hebben

Karen Luiken-04 april 2022 om 06:20

De derde aflevering van ‘De Mol’ zit erop en die had een verrassend einde. Show gemist of wil je de meest opmerkelijke fragmenten nog eens terugzien? We zetten een aantal beelden voor je op een rijtje.

Een terugblik naar Corry
Nele is niet de eerste kandidaat die zich kwetst tijdens de opnames. Corry heeft haar resterende dagen in Italië op krukken gelopen.

De wekelijkse, hilarische recap van Supercontent
Pieterjan en Jeff van het YouTube kanaal Supercontent maken wekelijks een recap van 'De Mol'.

Yens test de buitenaardse kennis van de andere kandidaten
Tijdens hun maanmissie hebben de kandidaten heel wat weetjes gememoriseerd. En die kennis delen ze graag met Nele.

Frank Focketyn geeft zijn mening over wie volgens hem de mol kan zijn
Acteur Frank Focketyn maakt, op vlak van improviseren, de afweging wie de mol kan zijn. Dat doet hij na een lange acteersessie met de kandidaten.

De afvaller neemt afscheid in mineur
Na een ziekenhuisbezoek is de afvaller genoodzaakt om het spel te verlaten.

Gilles Van Bouwel praat na met de afvaller
"Die gaan wel teleurgesteld zijn."

Reünie 'Ex On The Beach: Double Dutch' komt naar Streamz

Karen Luiken-14 juli 2025 om 17:14

Seks, lust, drama en een heel klein beetje liefde. Dit seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ was er weer een voor in de boekjes. Benieuwd hoe het nu met iedereen gaat? Vanaf dinsdag (morgen) staat de reünie-aflevering op Streamz!

Tijdens de reünie worden brandende vragen eindelijk beantwoord. Hoe zit het nu echt tussen Chimene en Dani, en Jonna en Marianne; zijn de relaties nog aan? Zijn Shaniqua en Quentin nu een koppel? Wie heeft volgens Jonna de mooiste voeten van de villa? Waarom ging het mis tussen PK Demi en Jaimy? Zijn er nog geheime avontuurtjes na de opnames geweest? Je gaat er allemaal achter komen.

De reünie was zondagavond al bij MTV te zien, maar vanaf dinsdag is de aflevering ook bij Streamz beschikbaar.

Suzan & Freek gewoon te zien in 'The Voice'

Karen Luiken-05 juli 2025 om 11:26

Ziek of niet ziek, Suzan & Freek zijn er dit jaar gewoon bij voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’. In een bericht op social media laat het duo weten dat ze dit najaar zoals gepland plaats zullen nemen in de befaamde rode stoelen van het programma.

Vanwege het schokkende bericht over Freek, die ongeneeslijke en uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, was het even de vraag of hij en Suzan nog wel mee zouden doen als coach aan ‘The Voice of Holland’. Maar nu blijkt dus van wel.

“Onder het motto ‘doen waar je blij van wordt’ is dit iets waar we al maanden naar uitkijken”, zo klinkt het. “De chemie met de rest van de club voelt zo enorm goed en echt, en we hebben er zó veel zin in. Van de programmamakers en de zender hebben we de afgelopen tijd volledig de ruimte gekregen om hierin voor ons de juiste afweging te maken, waarvoor dank. We willen dit geweldige avontuur absoluut niet missen en kijken nu al enorm uit naar de talenten die we bij de opnames van dit najaar mogen gaan verwelkomen!”

Behalve Suzan & Freek zijn ook Ilse de Lange, Willie Wartaal en Dinand Woesthoff als coach bij ‘The Voice of Holland’ betrokken.

Ontdek meer