Een droom is uitgekomen voor de 24-jarige Sofia Jirau uit Puerto Rico. Ze is het eerste Victoria’s Secret-model met het syndroom van Down en schrijft daarmee geschiedenis.

Sofia werkt mee aan de No Limits-campagne van Victoria’s Secret, die zich richt op inclusiviteit. “Ik heb erover gedroomd, heb er hard voor gewerkt en nu is het een droom die uitkomt”, schrijft de 24-jarige op social media. “Ik ben het eerste model van Victoria’s Secret met het syndroom van Down!”
Het is niet de eerste klus die Sofia doet. In 2020 maakte ze haar modellendebuut op de New York Fashion Week. Destijds zei ze tegen People dat die mijlpaal nog maar het begin was.

Droevig nieuws voor de pretparkfans die zaten te hopen op een Belgische vestiging van Legoland, want vandaag werd bekendgemaakt dat die plannen niet meer doorgaan. De Belgische vestiging in Charleroi komt er dus niet.
“De groep Merlin heeft ons meegedeeld dat ze niet langer het Belgische Legoland-park wil bouwen op de oude Caterpillar-site in Gosselies”, bevestigde de Waalse miners van Economie Willy Borsus aan de nationale pers. Er lagen dus wel degelijk plannen op tafel om een Belgische vestiging van Legoland te bouwen bij Charleroi, maar dat valt nu dus in het water.
Waarom het project niet doorgaat, wordt niet meegedeeld. Al vermoeden veel bronnen dat het schoentje wringt rond het kostenplaatje van zo’n pretpark. De kosten werden immers geschat op zo’n 400 miljoen euro.
Wie toch zo’n Legoland eens zelf wil bezoeken, kan terecht in Denemarken, Duitsland, Groot-Brittanië, Florida (VS), New York (VS), Californië (VS), Dubai, Maleisië, Zuid-Korea en Japan.

De regering van Nieuw-Zeeland heeft zopas groot nieuws bekendgemaakt. Ze willen immers Nieuw-Zeelandse jongeren met liefdesverdriet gaan helpen. Dat doen ze met de campagne ‘Love Better’.
Hoe gaan ze dat net doen? Wel, via video’s, artikels en podcasts willen ze jongeren met een gebroken hart gaan bereiken. Ze zullen daarnaast ook een platform oprichten waar jongeren openlijk en in een veilige omgeving over hun gevoelens kunnen praten met een professional. Er zal een budget van zo’n 3,7 miljoen worden vrijgemaakt voor de ‘Love Better’-campagne.
Het initiatief komt er nadat een peiling bewees dat 87% van de 16- tot 24-jarigen die al een relatie hadden, ook te maken kreeg met heel wat liefdesverdriet. Dat resulteerde dan ook in gevolgen zoals zelfverminking, depressie, wraakgevoelens en soms zelfs stalking.
Met ‘Love Better’ hoopt Nieuw-Zeeland een luisterend oor te bieden en er te zijn voor de jongeren.
Ontdek meer

Antwerpen blijft cocaïnehoofdstad van Europa
Antwerpen behoudt de twijfelachtige eer.
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/03 Nina Derwael
- 27/03 Mariah Carey
- 28/03 Lady Gaga
- 28/03 Zoe Sugg
- 01/04 Asa Butterfield