Het is gedaan met de schattige Robots uit ‘The Masked Singer’. Ze zijn ontmaskerd en daar is vooral gastheer Niels Destadsbader niet zo blij mee. “Dit vind ik écht niet tof! Zo spijtig! Dit waren eerlijk gezegd een beetje mijn favorieten."
Onder de twee reusachtige pakken zaten tortelduifjes Lize Feryn en Aster Nzeyimana. Zij verbaasden jong en oud de voorbije weken met hun zang- en raptalent. “We hebben ons echt goed geamuseerd”, zo klonk het.
Toen het koppel werd gevraagd voor het programma, hebben ze lang getwijfeld. “We hebben die vraag behandeld, afgewezen, toch de deur op een kier gezet en na lang beraad beslist om toch mee te doen”, vertelt Aster in ‘Behind The Mask’ op VTM GO. “Ik dacht: ik ga dat niet doen met mijn werk als serieuze journalist. Maar dan dacht ik: ik bén geen serieuze journalist.”
“Het koppel genoot ervan om The Masked Singer samen te kunnen beleven. “Het was een stap in het onbekende”, besluit Lize. “En het leuke is dat we dit samen konden doen. De ontgoocheling eens je eruit ligt is zó groot. De grond zakt van onder je voeten weg.” Aster: “Het was een eer om te mogen meedoen. Ik was zo blij dat we dit met twee konden beleven. Alles is leuker als je het kan delen met mensen. We hebben alles bereikt wat we wilden. Ik wou een keer goed zingen en een keer goed rappen met Lize. Dat is gelukt.”
Dit zijn de eerste beelden van nieuw seizoen 'De Verhulstjes'
Hoewel het nieuwe seizoen van ‘De Verhulstjes’ pas in september van start gaat, heeft Play4 fans nu al verrast met een voorproefje. De eerste beelden zijn verschenen en geloof ons: die zijn hilarisch. Precies zoals je van Gert, Ellen, Viktor en Marie gewend bent!
In het fragment vertelt huishoudster Martine hoe ze ooit vast heeft gezeten in een toilet. En hoe ze daar niet uitkwam toen ze om hulp riep. De enige oplossing om uit te breken, was om door de muur te kruipen. Hoor je dat goed? Ja, dat hoor je goed. Kijk maar mee.
The Real Housewives te zien in nieuw seizoen 'Komen Eten'
Annelies, Kiki, Natassia en Melissa van ‘The Real Housewives of Antwerp’ maken komend najaar hun opwachting in het tweede seizoen van ‘Komen Eten’. Maar ook bekende gezichten van andere programma’s zoals ‘De Tafel van Gert’ en ‘Nonkels’ krijgen een culinair bezoekje.
In ‘Komen Eten’ nodigen vier bekende Vlamingen elkaar uit voor een culinair etentje. Terwijl de ene deelnemer kookt, beoordelen de andere kandidaten het eten, de sfeer en de gastvrijheid. Ze komen allemaal aan de beurt, met aan het einde van de week slechts één winnaar.
Het nieuwe seizoen draait zes weken, waarbij in elke aflevering een ander thema centraal staat. Het zal je niet verbazen dat The Real Housewives het thema ‘luxe’ meekrijgen. In deze categorie doen dus Annelies, Kiki, Natassia en Melissa mee, maar we zien in andere afleveringen ook de gezichten van Stijn Baert, Lynn Van Den Broeck, Jef Neve en Nele Somers voorbijkomen, net zoals die van Nonkels-sterren Wim Willaert, Jelle De Beule, Emilie De Roo en Rik Verheye.
De afleveringen verschijnen in september op Play4 en GoPlay.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Manuals
- 02/07 Margot Robbie