TAGMAG

‘Tien Om Te Zien’ keert terug!

Dieter Blarinckx-22 januari 2022 om 10:09

Na het succes van de eenmalige aflevering van ‘Tien Om Te Zien’ afgelopen zomer, heeft VTM nu bekendgemaakt dat het eens zo populaire muziekprogramma deze zomer een comeback maakt! ‘Tien Om Te Zien’ zal deze zomer maar liefst acht weken te vinden zijn in Middelkerke, mét Anne De Baetzelier en Willy Sommers! Het was tijdens de ochtendshow van Qmusic dat Anne en Willy dat leuke nieuws bekendmaakten.

"Wie "Tien om te zien" zegt, zegt Willy en Anne. Hun terugkeer vorige zomer was een groot succes, dus het spreekt voor zich dat ze ook volgende zomer gastheer en gastvrouw zullen zijn", klinkt het bij VTM-netmanager Maarten Janssen.

Meer info zal ongetwijfeld snel droppen!

Beeld: Qmusic - DPG Media

Deze bewoner haalt halve finale 'Big Brother' nét niet

Karen Luiken-22 maart 2025 om 08:07

Het is natuurlijk altijd jammer als je een wedstrijd moet verlaten, maar als dat nét voor de eindstreep gebeurt, is het extra pijnlijk. Die pech ging gisterenavond naar David, die helaas de minste stemmers van de ‘Big Brother’-kijkers kreeg en daarom naar huis werd gestuurd.

Van de zes deelnemers die nog over waren, werden er deze week maar liefst vijf genomineerd. Naast David waren dat Jolien, Jane, Mattheüs en Sharice. Jolien en Sharice hoorden als eerste dat ze door waren naar de halve finale, daarna kreeg Mattheüs diezelfde boodschap. Jane en David bleven nog over, waarvan David de minste stemmen kreeg.

“Big Brother was mooi, maar ik besef nu pas hoe hard ik mijn vrouw nodig heb”, zegt de afvaller in zijn laatste gesprek met de huismeester. "Ik was al blij geweest als ik twee weken in dit huis had mogen blijven. Dat is wel iets uitgelopen, waar ik heel blij om ben."

Vanaf deze datum kijk je naar nieuw seizoen 'Ex On The Beach: Double Dutch'

Chelsy Vanlerberghe-21 maart 2025 om 12:00

Drama, zon, exen en natuurlijk die verschrikkelijke Tablet of Terror: jawel, 'Ex On The Beach: Double Dutch' is back! Vanaf 13 mei kan je op Streamz weer wekelijks genieten van een nieuw seizoen vol juicy onthullingen, plot twists en heel wat hitsigheid in een villa met een leger aan exen.

Acht deelnemers uit België en Nederland trekken dit keer naar het zwoele Colombia, waar de luxe en verleiding al snel plaatsmaken voor ongemakkelijke confrontaties. Want de Tablet of Terror laat ook dit seizoen niet met zich sollen. En de singles zetten natuurlijk alles op alles om ook deze vakantie tot een hel te maken.

Seizoen 11 belooft nog net wat pittiger te worden dan de vorige edities. En wie weet spot je zelfs een paar bekende gezichten…

Ontdek meer