Dit ontbijtrecept met speculoos is bijna too good to be true

Karen Luiken-02 augustus 2021 om 13:15

Biscoff heeft al lang en breed bewezen dat speculoos veel meer is dan alleen een hemels koekje. Het kan gecombineerd worden met, nou ja, alles eigenlijk. Lasagne? Check. Koffie? Dubbelcheck. Ontbijt? Zelfs dat is mogelijk.

TikTok staat vol met filmpjes van mensen die Biscoff combineren met havermout. Je hebt een aantal dingen nodig om dit heerlijke gerecht te kunnen maken. Begin met 40 gram havermout, 20 gram eiwitpoeder, een halve eetlepel zoetstof, een halve theelepel bakpoeder, 40 gram yoghurt en 80 milliliter amandelmelk.

Roer alles door elkaar en doe driekwart van het beslag in een hittebestendige kom. Voeg vervolgens 15 gram specoloospasta toe en bedek dit met de rest van het beslag. Zet het geheel een tot anderhalve minuut in de magnetron. Top af met gemalen stukjes lotuskoek en klaar is je ontbijt!

Peterman dropt nieuwe smaak: perzik

Simon Smetryns-01 december 2025 om 10:49

Peterman blijft niet stilstaan. Sinds 1921 lanceerde het jenevermerk al meer dan 20 verschillende varianten, en ook dit jaar komt er een nieuwe flavour bij: Peterman Perzik. De frisse, fruitige smaak haakt in op de Bellini-trend en mikt duidelijk op een jongere 18+ doelgroep.

Perzik past mooi naast de bestaande flavoured Peterman-smaken en moet zorgen voor wat extra zomer in je glas, ook als het buiten grijs is. Perfect om te mixen in een cocktail of om puur te proeven tijdens je volgende predrink.

Vanaf 2026 vind je de flessen in de supermarkt, maar bars kunnen hem nu al voorzien in hun shotjes-assortiment.

Disney+ dropt een pop-up in Brussel waar je gratis chocomelk krijgt

Chelsy Vanlerberghe-28 november 2025 om 11:20

Disney+ maakt het decemberweer ineens een pak gezelliger. Van 18 tot en met 20 december duikt op het Muntplein in Brussel een tijdelijke Chocolate Stream Shop op: een pop-up waar je letterlijk warme chocolademelk kan proeven die geïnspireerd is op je favoriete series.

En niet zomaar chocolademelk. Disney+ werkte samen met Dominique Persoone om zes unieke drinks te maken, gebaseerd op titels als ‘The Bear’, ‘The Simpsons’, ‘Grey’s Anatomy’, ‘Percy Jackson’, ‘Home Alone’ en Marvel’s nieuwe ‘The Fantastic Four: First Steps’. Persoone noemt het “verhalen om te proeven”, en dat vat de sfeer eigenlijk perfect samen. Je kan je favoriete serie dus gewoon drinken!

De pop-up zelf wordt één cozy, fotogenieke plek waar je kan binnenwandelen, je gratis warme chocolademelk meepikken en wat Disney+-vibes opsnuiven voor de donkere dagen.

Praktisch:
Locatie: Muntplein, Brussel
Data: 18–20 december
Uren: do 15u–20u, vr & za 14u–20u
Toegang: gratis warme choco voor elke bezoeker

Perfect voor wie nog een kerstshopping-break wil, of gewoon zin heeft in een warme kop magie in hartje Brussel.

Ontdek meer