Dit zijn de 4 finalisten van ‘K2 zoekt K3’

Karen Luiken-21 november 2021 om 07:59

Ze zijn bekend. De vier finalisten die volgende week tegen elkaar zullen strijden in de race voor de titel van nieuw K3’tje. Één ding is in ieder geval duidelijk: het wordt een vrouw. Maar welke? Amy, Diede, Celester en Julia maken kans.


Van de ruim 22.000 mensen die zich aanmeldden voor de talentenjacht zijn deze vier dames de enige overgeblevenen. Amy, Diede en Julia haalden in de halve finale de meeste sterren binnen van de vak- en publieksjury en Celester kreeg het allerlaatste Golden Ticket van Hanne en Marthe.

In de halve finale vormden de 6 finalisten voor het eerst een trio en dus ook een potentiële K3 met Hanne en Marthe. Ze zongen elk een K3-nummer en probeerden juryleden Gert, Natalia, Ingeborg, Gordon, Samantha én de publieksjury hiermee te overtuigen. Iets waar Amy, Diede, Celester en Julia dus met vlag en wimpel in geslaagd zijn.

Welke blondine of brunette de plek van Klaasje in mag nemen, zal volgende week bekend zijn. De grote live finale wordt zaterdag 27 november om 19u55 uitgezonden bij VTM.

Suzan & Freek gewoon te zien in 'The Voice'

Karen Luiken-05 juli 2025 om 11:26

Ziek of niet ziek, Suzan & Freek zijn er dit jaar gewoon bij voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’. In een bericht op social media laat het duo weten dat ze dit najaar zoals gepland plaats zullen nemen in de befaamde rode stoelen van het programma.

Vanwege het schokkende bericht over Freek, die ongeneeslijke en uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, was het even de vraag of hij en Suzan nog wel mee zouden doen als coach aan ‘The Voice of Holland’. Maar nu blijkt dus van wel.

“Onder het motto ‘doen waar je blij van wordt’ is dit iets waar we al maanden naar uitkijken”, zo klinkt het. “De chemie met de rest van de club voelt zo enorm goed en echt, en we hebben er zó veel zin in. Van de programmamakers en de zender hebben we de afgelopen tijd volledig de ruimte gekregen om hierin voor ons de juiste afweging te maken, waarvoor dank. We willen dit geweldige avontuur absoluut niet missen en kijken nu al enorm uit naar de talenten die we bij de opnames van dit najaar mogen gaan verwelkomen!”

Behalve Suzan & Freek zijn ook Ilse de Lange, Willie Wartaal en Dinand Woesthoff als coach bij ‘The Voice of Holland’ betrokken.

Dit zijn de eerste beelden van nieuw seizoen 'De Verhulstjes'

Karen Luiken-28 juni 2025 om 08:09

Hoewel het nieuwe seizoen van ‘De Verhulstjes’ pas in september van start gaat, heeft Play4 fans nu al verrast met een voorproefje. De eerste beelden zijn verschenen en geloof ons: die zijn hilarisch. Precies zoals je van Gert, Ellen, Viktor en Marie gewend bent!

In het fragment vertelt huishoudster Martine hoe ze ooit vast heeft gezeten in een toilet. En hoe ze daar niet uitkwam toen ze om hulp riep. De enige oplossing om uit te breken, was om door de muur te kruipen. Hoor je dat goed? Ja, dat hoor je goed. Kijk maar mee.

Ontdek meer