Wouter en Nico helemaal klaar met Temptations Bert: 'Een buitenbeentje'

Karen Luiken-15 november 2021 om 14:21

Niet alle mannen van ‘Temptation Island’ konden dit seizoen goed met elkaar overweg. Vooral Bert viel een beetje buiten de boot. Wouter en Nico noemen hem in een aflevering van ‘Temptation Love Therapy’ een buitenbeentje. Hij was er volgens het duo aardig goed in geworden om de sfeer in de villa te verpesten.

“In het begin heb ik echt gelachen met Bert, maar op een gegeven moment word je flauw”, zegt Wouter over zijn collega. “Al die aandachttrekkerij, dat gehuil... Het begon extreem te worden, dat hij ook opmerkingen begon te maken als: ‘Pak jij dit momentje maar even’. Terwijl wij helemaal niet met dat soort dingen bezig waren.”

“Ik kom daar niet om een toneelstukje te spelen”, vervolgt de ex van Julia. “Ik kom daar om van mezelf wat te leren. Bij Bert merkte je dat die afweging tussen toneelschool en zelfontwikkeling nog wel eens uit balans was.”

Dit zijn de eerste beelden van nieuw seizoen 'De Verhulstjes'

Karen Luiken-28 juni 2025 om 08:09

Hoewel het nieuwe seizoen van ‘De Verhulstjes’ pas in september van start gaat, heeft Play4 fans nu al verrast met een voorproefje. De eerste beelden zijn verschenen en geloof ons: die zijn hilarisch. Precies zoals je van Gert, Ellen, Viktor en Marie gewend bent!

In het fragment vertelt huishoudster Martine hoe ze ooit vast heeft gezeten in een toilet. En hoe ze daar niet uitkwam toen ze om hulp riep. De enige oplossing om uit te breken, was om door de muur te kruipen. Hoor je dat goed? Ja, dat hoor je goed. Kijk maar mee.

The Real Housewives te zien in nieuw seizoen 'Komen Eten'

Karen Luiken-25 juni 2025 om 06:34

Annelies, Kiki, Natassia en Melissa van ‘The Real Housewives of Antwerp’ maken komend najaar hun opwachting in het tweede seizoen van ‘Komen Eten’. Maar ook bekende gezichten van andere programma’s zoals ‘De Tafel van Gert’ en ‘Nonkels’ krijgen een culinair bezoekje.

In ‘Komen Eten’ nodigen vier bekende Vlamingen elkaar uit voor een culinair etentje. Terwijl de ene deelnemer kookt, beoordelen de andere kandidaten het eten, de sfeer en de gastvrijheid. Ze komen allemaal aan de beurt, met aan het einde van de week slechts één winnaar.

Het nieuwe seizoen draait zes weken, waarbij in elke aflevering een ander thema centraal staat. Het zal je niet verbazen dat The Real Housewives het thema ‘luxe’ meekrijgen. In deze categorie doen dus Annelies, Kiki, Natassia en Melissa mee, maar we zien in andere afleveringen ook de gezichten van Stijn Baert, Lynn Van Den Broeck, Jef Neve en Nele Somers voorbijkomen, net zoals die van Nonkels-sterren Wim Willaert, Jelle De Beule, Emilie De Roo en Rik Verheye.

De afleveringen verschijnen in september op Play4 en GoPlay.

Ontdek meer