Kylie Jenner reageert op dodelijk drama bij festival Travis Scott

Karen Luiken-07 november 2021 om 13:39

Kylie Jenner heeft van zich laten horen nadat er vrijdag acht mensen zijn overleden bij een drama op het festival van haar vriend Travis Scott. Ze zegt ‘gebroken’ en ‘verwoest’ te zijn over de tragedie van het Astroworld-evenement in Texas.

Bij het festival kwamen zeker acht bezoekers in het gedrang voor het podium om het leven. Nog eens honderden mensen raakten gewond of buiten bewustzijn. “Travis en ik zijn gebroken en er kapot van”, aldus Kylie, die momenteel zwanger is van haar tweede kindje met de rapper. “Mijn gedachten en gebeden zijn bij hen die zijn overleden, gewond zijn geraakt of op welke manier dan ook zijn getroffen door de gebeurtenissen. En ook bij Travis, van wie ik weet dat hij veel om zijn fans geeft.”

Kylie was zelf ook op het festival aanwezig, maar zegt niks van het drama mee te hebben gekregen. “Ik wil duidelijk maken dat we niet op de hoogte waren van dodelijke slachtoffers totdat het nieuws na de show naar buiten kwam. Ik betuig mijn diepste medeleven aan alle getroffen families in deze moeilijke tijd.”

Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’

Chelsy Vanlerberghe-19 november 2025 om 09:18

Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.

De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.

Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.

Juicequeen Yvonne Coldeweijer krijgt eigen show vol gossip

Karen Luiken-18 november 2025 om 12:00

Yvonne Coldeweijer neemt een grote stap in haar carrière als roddelkoningin. De Nederlandse vlogger, die bekend werd via social media, krijgt binnenkort haar eigen televisieprogramma.

De show gaat ‘De Juice’ heten en zal vanaf 5 januari elke dag op de Nederlandse buis te zien zijn. Het wordt de comeback van Yvonne, die anderhalf jaar geleden stopte met haar juicekanaal. “Als ik nu terugkijk, heb ik wel tegen het randje van een burn-out gezeten, maar ik heb op tijd aan de bel getrokken en mezelf opnieuw uitgevonden”, zegt ze over haar carrière als vlogger tegen NU.nl.

De televisieshow gaat er een stuk anders uitzien dan haar juicekanaal. Waar ze eerst in haar eentje werkte, doet ze dat nu niet meer. En waar ze eerst op ‘haar gevoel’ afging, zal ze nu al haar feiten moeten checken voordat ze gebracht worden. “Als ik een scoop wil brengen, moet ik me aan de journalistieke regels houden. Hiervoor deed ik dat minder en ging ik af op mijn gevoel, dat vaak klopte. Dat is nu niet de bedoeling”, vervolgt Yvonne.

Ontdek meer