Harry Styles helpt fan uit de kast te komen

Karen Luiken-07 november 2021 om 04:45

Harry Styles heeft zijn concert in Milwaukee eerder deze week stilgelegd voor een bijzonder moment. Hij hielp een fan uit de kast te komen.

Dat gebeurde afgelopen woensdag. Een meisje stond met haar vrienden bij het podium en droeg een bord bij zich waar de volgende tekst op stond: ‘Mijn moeder zit in vak 201. Help me uit de kast te komen?’

Toen Harry de woorden las, twijfelde hij geen moment en rende naar het meisje. Hij hield haar de microfoon voor zodat ze haar moeder (en duizenden mensen aan publiek) kon vertellen dat ze op vrouwen valt, maar daar bleek ze te verlegen voor. Harry besloot het daarom zelf bekend te maken. Hij rende in de richting van de moeder van de fan en riep: “Lisa, she’s gay!”

Beelden van het bijzondere moment worden massaal op social media gedeeld.

EOTB-ster Channah verwelkomt vierde kindje

Karen Luiken-11 november 2025 om 11:55

Channah Koerten is bevallen van haar vierde kindje. De realityster, vooral bekend van ‘Ex On The Beach’ en ‘Temptation Island’, maakt het nieuws via Instagram bekend.

‘Our baby has arrived’, schrijft Channah bij een foto van haar kersverse kindje, dat ze kreeg met haar partner Nordin Besling. Het is het tweede kindje voor het koppel samen; vorig jaar werden ze ouders van dochtertje Yume. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

Het is nog niet bekend of de vierde spruit een jongetje of meisje is. Ook de naam is nog niet gedeeld.

Kim Kardashian zakt voor haar bar-examen

Chelsy Vanlerberghe-10 november 2025 om 12:29

Er niet door voor je examen? No worries, Kim Kardashian ook niet. Ze is (nog) geen advocaat, maar ze is wel vastberadener dan ooit om het te worden. De realityster en miljardair deelde zaterdag op Instagram dat ze opnieuw gezakt is voor het Californische bar-examen, een van de zwaarste juridische testen in de VS. Toch laat ze zich niet uit het veld slaan.

“Well… I’m not a lawyer yet, I just play a very well-dressed one on TV", schreef de SKIMS-oprichter in haar story, verwijzend naar haar rol als advocaat in de serie 'All’s Fair' van Ryan Murphy. “Zes jaar in dit rechtentraject, en ik blijf doorgaan tot ik slaag. Geen shortcuts, niet opgeven, gewoon harder studeren.”

Kim (45) begon in 2018 aan haar law journey nadat ze zich inzette voor de vrijlating van Alice Marie Johnson, een vrouw die levenslang kreeg voor een niet-gewelddadig drugsdelict. Sindsdien volgt ze een stage bij een advocatenkantoor in San Francisco, een alternatieve route in plaats van de klassieke rechtenstudie.

In 2021 slaagde ze eindelijk voor het “baby bar”-examen (na vier pogingen), en eerder dit jaar rondde ze haar juridische opleiding af. De bar-examen van juli was haar laatste stap richting officieel advocaat worden — en ze kwam blijkbaar “héél dichtbij”.

“Failing short isn’t failure, it’s fuel”, schreef ze in haar story. “Ik was zó dicht bij slagen, en dat motiveert me alleen maar meer. Let’s go!”

Tot het zover is, speelt ze alvast een stijlvolle advocate op tv in Ryan Murphy’s serie 'All’s Fair', naast Sarah Paulson en Naomi Watts. Nog geen echte ‘meester Kardashian’, maar ze is er duidelijk nog niet klaar mee.

Ontdek meer