De feestdagen kunnen wat ons betreft niet vroeg genoeg beginnen. Hoewel het nog vijftig dagen duurt voordat ze aanbreken, worden we nu vast in de kerstsferen gebracht door een nieuwe aanwinst van Netflix. De streamingsdienst heeft het aanbod vandaag uitgebreid met ‘Love Hard’, een kerstfilm met ‘The Vampire Diaries’-actrice Nina Dobrev in de hoofdrol.
‘Love Hard’ gaat over Natalie, iemand die ontzettend ongelukkig in de liefde, maar via een dating-app in contact komt met Josh. Hoewel hij alles heeft wat ze nodig heeft, is er één groot nadeel: hij woont aan de andere kant van het land. Als Natalie hem tijdens een vakantie wil verrassen, komt ze erachter dat Josh niet helemaal eerlijk is geweest. Een typisch gevalletje catfish.
Veel kijkplezier!
Adele gaat haar acteerdebuut maken. De zangeres heeft volgens Deadline een rol te pakken in de speelfilm ‘Cry to Heaven’.
De film is gebaseerd op een roman van Anne Rice uit 1982, waarvan het verhaal zich afspeelt in het 18-eeuwse Italië. Het gaat over twee mannen, een Venetiaanse edelman en een gecastreerde operazanger, wiens levens onverwachts met elkaar verweven raken.
Naast Adele spelen ook Nicholas Hoult, Aaron Taylor-Johnson, Ciarán Hinds, George MacKay, Mark Strong, Colin Firth, Paul Bettany, Owen Cooper, Daniel Quinn-Toye, Hunter Schafer, Josephine Thiesen, Thandiwe Newton, Theodore Pellerin, Daryl McCormack, Cassian Bilton, Hauk Hannenmann en Lux Pascal een rol in de film. Tom Ford gaat het project regisseren.
De pre-productie van ‘Cry to Heaven’ is al van start gegaan in Londen en Rome. De opnames starten naar verwachting in januari en de film verschijnt waarschijnlijk in het najaar van 2026 op het witte doek.
Disney deelt eerste teaser van 'The Devil Wears Prada 2'
Bijna twintig jaar na het verschijnen van de populaire film ‘The Devil Wears Prada’ komt er nu een vervolg. Dat weten we al een tijdje, maar nu heeft Disney dan ook eindelijk een eerste trailer gedeeld.
In ‘The Devil Wears Prada 2’ keren de personages Miranda, Andy, Emily en Nigel weer terug naar de modieuze straten van New York City en de strakke kantoren van Runway Magazine. De hoofdrollen worden net als in het origineel gespeeld door Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt en Stanley Tucci. Acteurs Tracie Thoms en Tibor Feldman maken een comeback in hun rollen als Lily en Irv.
Maar naast de bekende gezichten is er in het vervolg ook plek voor een reeks nieuwe personages, die gespeeld worden door Kenneth Branagh, Simone Ashley, Justin Theroux, Lucy Liu, Patrick Brammall, Caleb Hearon, Helen J. Shen, Pauline Chalamet, B.J. Novak en Conrad Ricamora.
‘The Devil Wears Prada 2’ is vanaf 29 april 2026 te zien op het witte doek.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Russo