De belastingontduiking van de inkomsten die Megan Desaever met OnlyFans verdiende, komt haar duur te staan. De realityster heeft van de rechtbank een celstraf en geldboete gekregen. Ook wordt een deel van haar inkomsten afgepakt. Dat meldt RTL Boulevard.
Gevangenisstraf en boete voor EOTB-ster Megan Desaever
Megan moest vandaag voor de rechtbank verschijnen vanwege belastingontduiking. Dat komt omdat ze geen belasting heeft betaald over haar OnlyFans-inkomsten, waarbij het naar verluidt om meer dan 100.000 euro gaat. Daar kwamen de instanties achter nadat Megan in 2023 tijdens een interview met RUMAG zelf toegaf geen belasting te betalen over haar OnlyFans-inkomsten omdat ze ‘het oneerlijk vond dat ze de helft moest afgeven’.
Dat grapje is haar duur komen te staan. De rechter heeft haar een geldboete van ruim 65.000 euro gegeven, plus een voorwaardelijke celstraf van tien maanden. Die hoeft ze echter pas uit te zitten als ze nog een keer de fout in zou gaan. Ook krijgt ze een verbeurdverklaring van 36.000 euro; dat geld pakt de rechter van haar ‘af’ omdat ze daar geen belasting over heeft betaald.
Nooit ruzie bij Taylor & Travis: red flag volgens experts
Een relatie zonder ruzie klinkt als een droom, maar volgens relatietherapeuten is het allesbehalve ideaal. Toch is dat exact wat Taylor Swift en Travis Kelce zeggen over hun romance. In zijn podcast ‘New Heights’ dropte Kelce dat hij en Taylor nog nooit een discussie hebben gehad sinds ze samen zijn.
Volgens hem blijft hun honeymoonfase al tweeënhalf jaar duren. Lekker rustig natuurlijk, zeker als je de grootste popster ter wereld date en een leger Swifties klaarstaat om je op te eten als je één verkeerde move maakt.
Maar datingexperts trekken hun wenkbrauw op. Volgens therapeut en auteur John Kim, bekend als ‘The Angry Therapist’, kan een relatie zonder conflicten zelfs een red flag zijn. "Als je nooit ruzie maakt, houdt minstens één persoon iets in", zegt hij. "Je blijft mens. Er zijn altijd meningsverschillen."
Ruzie hoeft volgens hem niet dramatisch te zijn, maar wel nodig. Discussies tonen hoe iemand reageert onder stress, wat hen triggert en hoe jullie écht communiceren.
Kim waarschuwt dat koppels die alles vermijden, risico lopen om stilletjes frustraties op te stapelen. Kleine irritaties worden dan plots grote issues, net omdat ze nooit uitgesproken zijn. "Je partner kent dan alleen de ge-editte versie van jou, niet wie je echt bent."
Zijn advies: leer ruzie maken zonder elkaars karakter onderuit te halen. Blijf in het gesprek, ook als het ongemakkelijk is. Niet meteen weglopen, niet dreigen met vertrekken, en niet in je hoofd al swipen naar een upgrade.
Margot Robbie over ‘Wuthering Heights’: “Jacob Elordi gaf me knikkende knieën"
Margot Robbie praat in British Vogue openhartig over haar nieuwe film ‘Wuthering Heights’, een gothic romance waarin ze naast Jacob Elordi te zien is. De trailer was al behoorlijk suggestief, maar volgens Robbie gaat de film minder over “pure hitte” en meer over epische, allesverslindende liefde.
Robbie noemt de beelden “provocatief”, maar benadrukt dat regisseur Emerald Fennell vooral een romance wilde neerzetten zoals we die lang niet meer gezien hebben. Niet alleen expliciete scènes dus: “Mensen verwachten dat het superrauw wordt, maar ik denk dat ze verrast zullen zijn. Het is romantischer dan provocatief.”
Toch blijven bepaalde momenten hangen. Zo omschrijft Robbie een scène waarin Heathcliff (Elordi) haar met één hand optilt en tegelijk tegen de regen beschermt. Geen seksscène, wel eentje die haar “bijna door de knieën deed zakken”.
Daarnaast gaat Robbie ook in op de controverse rond de casting. Fans vroegen zich af waarom Fennell van het originele boek afweek, maar Robbie snapt de reacties. Tegelijk gelooft ze dat iedereen overtuigd zal zijn zodra ze de film zien. Over Elordi zegt ze zelfs: “Hij ís Heathcliff. Vertrouw me maar.”
Fennell verdedigt haar keuzes: Catherine moest iemand zijn met “sterallure, complexiteit en charisma”, en volgens haar brengt Robbie dat moeiteloos mee. Dat de marketing sexy en sweaty is? Volgens beiden hoort dat bij het gevoel dat Fennell wil oproepen: films die je lijf laten reageren, of het nu door spanning, romantiek of ongemak is.
‘Wuthering Heights’ verschijnt op 13 februari 2026 in de zalen. Robbie belooft één ding: een grootse romance die “je borst doet zwellen of je even de adem beneemt”. Dat belooft.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj
- 13/12 Taylor Swift
- 14/12 Martijn Spaepen