Sem de Coninck heeft een bezoekje gebracht aan Turkije. Niet voor de lekkere cocktails of het mooie weer, maar voor een cosmetische ingreep. De 'Ex On The Beach: Double Dutch'-ster heeft een nieuwe neus.
Hoewel Sem ontzettend blij is met haar transformatie, klinkt er ook kritiek. Voor mensen die iets over haar keuze te zeggen hebben, heeft de realityster een duidelijke boodschap: "Ik heb dit gedaan omdat ik dit graag wilde en onzeker was over mijn neus. Ik heb dit niet gedaan omdat anderen mijn neus wel mooi vonden. Ik doe dit voor mezelf en alleen voor mezelf."
Sem rekent af met alle haters en vindt dat iedereen die iets aan zichzelf laat doen, in zijn of haar waarde moeten worden gelaten. "Diegene heeft daar een eigen reden voor. Ik vind het lief dat jullie zeggen dat het niet nodig was, maar ik vond van wel."
YUNGBLUD geeft nog dit jaar een show in ons land. Via social media kondigt hij allerlei tourdata in zowel Noord-Amerika als Europa aan en begin oktober maakt de artiest een muzikale pitstop in België.
De tour staat in het teken van het album ‘Idols’, dat YUNGBLUD in juni uitbrengt. De reeks shows wordt op 23 augustus afgetrapt in Noord-Amerika en komt onder meer langs Los Angeles, San Diego, Dallas, Washington, Detroit, Chicago, New York, Boston en Toronto.
Vanaf begin oktober is YUNGBLUD wat dichterbij huis te vinden. Hij begint zijn Europese deel van de tour op 4 oktober in Amsterdam en staat een dag later in Brussel. Daarna bezoekt hij nog steden als Düsseldorf, Parijs, Madrid, München, Praag, Berlijn, Kopenhagen, Stockhol, en Hamburg.
Kaartjes voor de tour gaan vanaf 16 mei in de verkoop.
Zwangerschap zit negende album Rihanna niet in de weg
De nieuwe zwangerschap van Rihanna – de zangeres is zwanger van haar derde kindje – betekent gelukkig niet dat er geen nieuw album komt. In een gesprek met Entertainment Tonight heeft ze een interessante update over haar negende plaat gedeeld.
Rihanna verscheen deze week met een babybuik op de rode loper van het Met Gala. Ze kondigde daarmee aan opnieuw moeder te worden, maar gaf daarnaast ook een fijne heads up over haar aankomende album. Toen ze de vraag kreeg of haar nieuwe zwangerschap betekende dat er geen negende plaat zou komen, zei ze vol overtuiging: “Neeeee!”
Ze belooft haar fans dat haar nieuwe album geen vertraging oploopt; alles verloopt nog steeds volgens plan. Het enige wat misschien wat later komt dan verwacht, zijn volgens Rihanna ‘misschien een paar video’s’. “Maar ik kan nog steeds zingen”, aldus de artiest.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/05 Julie Vermeire
- 10/05 MEAU
- 10/05 Shania Gooris
- 11/05 Sabrina Carpenter
- 13/05 Robert Pattinson