Je herkent 'Emily in Paris'-ster niet terug met korte coupe

Karen Luiken-03 november 2021 om 06:00

Lily Collins is een drastische transformatie ondergaan. De actrice, die we natuurlijk voornamelijk kennen uit ‘Emily in Paris’, heeft een compleet nieuw uiterlijk.

Het is dat we weten dat Lily op deze foto staat, maar anders hadden we niet kunnen raden dat zij het was. Ze heeft haar bruine manen speciaal voor een shoot van ELLE ingewisseld voor een korte, blonde coupe.

In het tijdschrift zijn verschillende kiekjes van de actrice te zien. Maar er is ook meer, want Lily vertelt uitgebreid over de serie die haar zoveel naamsbekendheid gaf. Zo heeft ze het onder meer over de flinke lading kritiek die het eerste seizoen kreeg, en dan met name over de veranderingen die ze door al het commentaar door gaat voeren in het tweede seizoen.

"Ik wilde dat diversiteit en inclusiviteit voor en achter de camera iets zou zijn waar we ons op zouden focussen", vertelt Lily. "Met nieuwe mensen en nieuwe verhaallijnen voor verschillende personages.”

Binnenkort krijgen we er meer over te weten. Op 22 december verschijnt het tweede seizoen op Netflix en zien we hoe het liefdesverhaal tussen Emily en haar Franse buurman Gabriel verdergaat.

Originele K3'tjes kondigen nog meer extra shows aan

Karen Luiken-09 oktober 2025 om 12:57

Omdat de reünieshows van de originele K3-leden ontzettend populair blijven, heeft Studio 100 nu nóg twee extra concerten aan de reeks toegevoegd. De optredens vinden plaats op zondag 31 mei in Antwerpen.

Eigenlijk zouden de laatste shows van de concertreeks van Karen, Kristel en Kathleen op zaterdag 30 mei plaatsvinden in Antwerpen, maar omdat zo’n beetje alle concerten uitverkopen en de vraag dus groot blijft, zijn er nu twee nieuwe shows toegevoegd. Die staan gepland voor zondag 31 mei om 15.00 en 20.30 uur. Kaartjes voor de shows zijn verkrijgbaar via deze link.

Karen, Kristel en Kathleen zijn eerder deze maand gestart met hun langverwachte reünietour. Dat deden ze in de AFAS Dome in Antwerpen, waar ze de rest van deze maand nog een aantal keer zullen optreden. Volgend jaar in april reizen ze met hun tour naar het Nederlandse Rotterdam, om de tour vervolgens in Antwerpen weer af te sluiten.

Taylor Swift brengt nog meer nieuwe muziek uit

Karen Luiken-05 oktober 2025 om 12:13

Het houdt niet op met Taylor Swift. Nadat de zangeres afgelopen vrijdag een compleet album lanceerde, verrast ze haar fans nu met nóg meer nieuwe muziek.

Het gaat om acht liedjes die ook op haar nieuwe en twaalfde studioalbum ‘The Life of a Showgirl’ staan, maar die Taylor voor deze gelegenheid een akoestisch jasje heeft gegeven.

“Bewaar het beste voor het laatst”, schrijft Taylor bij een aankondiging op Instagram. “Ik denk dat mijn favoriete momentjes van de tour de akoestische verrassingen waren. Daarom ben ik terug de studio ingedoken met Max and Shellback (twee producers, red.) om akoestische/unplugged versies van een aantal ‘Showgirl’-nummers op te nemen met compleet nieuwe vocals en productie. Ik kan niet wachten tot jullie dit horen.”

Ontdek meer