TAGMAG

Roddel: Tom Holland gecast in remake ‘Atlantis: ‘The Lost Empire’

Dieter Blarinckx-02 november 2021 om 07:06

Er doen al jaren roddels de ronde dat Disney plannen heeft om een live-action remake te maken van de animatiefilm ‘Atlantis: The Lost Empire’, maar nu lijkt er meer nieuws te zijn. Volgens een insider bij The Walt Disney Company zouden ze wel degelijk plannen hebben om de remake te maken, en méér zelfs: ze willen Tom Holland in de hoofdrol. Let wel: deze roddel werd nog niet bevestigd door Disney.

De originele animatiefilm kwam uit in 2001, maar was niet echt meteen een succes. Over de jaren heen groeide de film wel uit tot een waar fenomeen en wie weet, met Tom Holland als Milo, zou het wel een succes kunnen zijn!

Het verhaal van ‘Atlantis: The Lost Empire’ speelt zich af in 1914 en focust op de jonge avonturier Milo Thatch. Hij krijgt een magisch en geheim boek in handen dat hem zal leiden naar de vergeten stad van Atlantis.

Hopelijk volgen er snel meer updates!

Eerste trailer voor ‘The Super Mario Galaxy Movie’

Karen Luiken-16 november 2025 om 07:55

De eerste trailer van ‘The Super Mario Galaxy Movie’, het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ is eindelijk verschenen. De beelden zijn gedeeld door Nintendo en we moeten eerlijk toegeven: we zijn laaiend enthousiast.

‘The Super Mario Galaxy Movie’ is het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ uit 2023. Die film ging over Mario en Luigi die in een andere wereld terechtkwamen.

Net zoals in de eerste film worden de stemmen ook in de tweede film ingesproken door Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Jack Black en Charlie Day. Zij zijn verantwoordelijk voor de rollen van Mario, Princess Peach, Bowser en Luigi.

Maar naast deze bekende gezichten krijgt de tweede film ook een aantal nieuwe gezichten. Of nou ja, nieuw... We kennen ze natuurlijk allemaal uit de videogames van Mario, want het gaat om niemand minder dan Rosalina en Bowser Jr. De personages worden ingesproken door Brie Larson en Benny Safdie.

'The Super Mario Galaxy Movie' is vanaf april 2026 te zien in de bioscoop.

Omg: komt er een 'Labubu'-film naar het grote scherm?

Karen Luiken-15 november 2025 om 11:35- Foto:

Photo by David Kristianto on Unsplash

De meest populaire pluchen monsters van dit moment komen mogelijk ook naar het grote scherm. The Hollywood Reporter meldt dat Sony Pictures de filmrechten van Labubu heeft gekocht en dat kan zomaar eens betekenen dat er een film over de Chinese poppen komt.

Als er inderdaad een film komt, dan is daar nog niks over bekend. Wordt het een live action-film? Een geanimeerde film? Wie worden de producent, regisseur en schrijver? En welke acteurs gaan erin spelen? Die informatie moet allemaal nog bekend worden gemaakt. Het enige zekere dat er op dit moment is, is dat de deal met Sony Pictures deze week is ondertekend.

Mocht je de hype nou compleet gemist hebben en niet weten wat Labubu's zijn: dat zijn kleine monsterknuffeltjes die sinds 2018 zeer populair zijn. Eerst waren ze vooral in Azië groot favoriet onder veel fans, maar sinds een paar jaar ontkomen we er ook in België en Nederland niet aan.

Ontdek meer