Makers 'Avatar: The Last Airbender' hebben groot nieuws!

Nico De Greef-27 februari 2021 om 14:25

Bryan Konietzko en Michael Dante DiMartino, de bedenkers achter de succesvolle animatieseries Avatar: The Last Airbender en The Legend of Korra, hebben groot nieuws! Het duo heeft in samenwerking met Viacom (het moederbedrijf van o.a. Nickelodeon) de gloednieuwe animatiestudio Avatar Studios opgericht met als doel om een heus 'Avatar-verse' te creëren. That's right: de wereld van Avatar Aang krijgt in de komende jaren een flinke uitbreiding!

Bryan en Mike (zoals Michael vaak wordt genoemd) hebben de boodschap van fans luid en duidelijk gehoord: zij willen meer Avatar. En meer zullen ze krijgen. In de komende jaren zullen dan ook nieuwe animatieseries, -films en -shorts verschijnen die zich allemaal afspelen in het bekende Avatar-universum. Het eerste project van de kersverse studio gaat later dit jaar al in productie en moet een animatiefilm worden die zowel op Nickelodeon als in de bioscopen te zien zal zijn. Over de inhoud van de film willen de makers voorlopig nog niets verklappen.

Avatar Studios is overigens niet de enige studio die momenteel werkt aan nieuwe Avatar-content. Ook Netflix werkt al een tijdje aan een live-action reboot van Avatar. Wanneer we er naar kijken kunnen is helaas nog niet bekend.

Nieuw seizoen 'De Verhulstjes' op Play4 en GoPlay!

Simon Smetryns-05 september 2025 om 09:10

Vanaf zondag om 20u zijn 'De Verhulstjes' opnieuw te zien op Play4 en GoPlay. Het nieuwe seizoen start meteen met een emotioneel moment: Marie moet een operatie ondergaan aan haar stembanden. Zes jaar optreden heeft zijn sporen nagelaten, maar de ingreep moet ervoor zorgen dat ze binnenkort weer volledig de oude is. Omdat ze na de operatie niet mag praten, houdt de familie tijdens hun skitrip vooral contact via korte belletjes. Viktor grapt: “Jef is nu wel een gelukzak.”

Tegelijkertijd is er ook vrolijk nieuws: Ellen en Marie halen puppy Billie in huis. Het kleine hondje maakt meteen kennis met Leo en verovert snel een plaats in de familie. Verder zien we hoe Martine voor het eerst langskomt in Antwerpen en hoe Gert een uitgebreide rondleiding krijgt in het kantoor van Viktor.

Een seizoenstart vol emoties, nieuwe avonturen en uiteraard de nodige portie Verhulst-humor.

'De Verhulstjes', elke zondag op Play4 en GoPlay.

'Komen Eten bij Nonkels' start met Rik Verheye achter het fornuis

Simon Smetryns-28 augustus 2025 om 08:39

Het tweede seizoen van 'Komen Eten bij Nonkels' gaat van start en dat belooft opnieuw zes weken lang pure sfeer en plezier. Bekende gezichten uit iconische Play-programma’s – van 'The Real Housewives of Antwerp' tot 'Over De Oceaan' – nodigen de kijker uit aan hun tafel.

De aftrap gebeurt in West-Vlaanderen, waar Rik Verheye (nonkel Willie) zijn keuken openstelt. Hij krijgt meteen het gezelschap van Emilie De Roo (tante Delphine), Jelle De Beule (nonkel Luc) en Wim Willaert (nonkel Pol), die hun beste kookskills bovenhalen.

Of de pannenkoeken perfect ‘rik aan rik’ op het bord belanden, of er toch wat ‘warm frut’ bij komt kijken, ontdek je in de eerste week. En natuurlijk is er opnieuw de smakelijke stem van Peter Van Asbroeck die alles op smaak brengt.

Vanaf 1 september elke avond te zien op Play4 en GoPlay. Smakelijk!

Ontdek meer