Nog tot begin november lopen de opnames van ‘Zillion’, een film over de rise and fall van Frank Verstraeten en ‘s lands grootste discotheek ooit.
Niemand minder dan Jonas Vermeulen (Frank Verstraeten), Matteo Simoni (Dennis Black Magic), Charlotte Timmers en Barbara Sarafian vertolken de hoofdrollen.
De gouden Zillion-tijden kan de productie natuurlijk niet alleen creëren! Zij zoeken nog enthousiaste feesters om onze techno-dj’s te plezieren, uitdagend geklede dames voor de prikkelende erotische avonden, stoere portiers om alles in goede banen te leiden en zoveel meer!
Voel jij je aangesproken en heb je zin om even terug te keren in de tijd? Wil je graag de ziel uit je lijf dansen op opzwepende nineties-beats?
Haal je Buffalo’s dan snel uit de kast en schrijf je in via deze link!
Tijd voor movienight: 'Frankenstein' staat op Netflix
Popcorn? Check. Een leuk gezelschap? Dubbelcheck. Een luie bank om op te liggen? Driedubbelcheck. Het enige wat je nu nog nodig hebt voor een filmavondje, is Netflix. De streamingsdienst heeft 'Frankenstein' online gegooid en die wil je zien!
'Frankenstein' is pas een paar weken in de bioscoop te zien, maar is toch nú al beschikbaar op Netflix. De film is gebaseerd op het verhaal van schrijfster Mary Shelley uit 1818. Het gaat over een briljante maar egoïstische wetenschapper die met een experiment een monsterlijk wezen tot leven brengt dat uit eindelijk zal leiden tot de ondergang van zowel de schepper als zijn tragische creatie.
Eén van de hoofdrollen wordt gespeeld door Jacob Elordi, die je ook wel kunt kennen van 'The Kissing Booth', 'Saltburn' of 'Euphoria'. Maar met zijn rol in 'Frankenstein' laat de acteur zich van een compleet andere kant zich dan hij tot nu toe heeft gedaan; hij speelt namelijk het monster in de film.
Acteur Oscar Isaac kruipt in de huid van wetenschapper dr. Victor Frankenstein. Andere rollen zijn weggelegd voor Mia Goth, Ralph Ineson, Christoph Waltz, Charles Dance, Burn Gorman, David Bradley, Christian Convery en Lars Mikkelsen. De film is geschreven, geproduceerd en geregisseerd door Guillermo del Toro.
Veel kijkplezier!
De Jonas Brothers keren terug, deze keer in volle kerststijl. In 'A Very Jonas Christmas Movie' proberen Kevin, Joe en Nick wanhopig op tijd thuis te raken voor de feestdagen, maar uiteraard loopt alles compleet mis. De film verschijnt op 14 november exclusief op Disney+, en de officiële trailer is nu te zien.
Naast de film verschijnt ook de originele soundtrack, met tien nummers vol kerstvibes. De eerste single ‘Coming Home This Christmas’ (met niemand minder dan Kenny G) is nu al te beluisteren.
Een feelgoodfilm vol humor, chaos en een flinke portie Jonas nostalgia! Just what we needed deze winter.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 09/11 Nathan Naenen
- 10/11 Joost Klein
- 11/11 Leonardo DiCaprio
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster