WIN: Duotickets Dour Festival

Joyce Vander Auwera-02 juli 2025 om 15:00

DOUREUUUHHH! Van 16 tot 20 juli is het Waalse Dour dé place to be voor wie van beats, vrijheid en ontdekking houdt. Met meer dan 230 artiesten, zeven podia en een line-up die van underground tot headliner gaat, is Dour al jaren een vaste waarde in het Belgische festivallandschap. Voeg daar een beruchte camping, kunst op het terrein en een totaalgevoel van vrijheid aan toe en je begrijpt waarom dit vijfdaagse festival elk jaar tienduizenden jongeren aantrekt.

Van harde techno tot mellow hiphop, van alternatieve pop tot opkomend wereldtalent: de line-up van 2025 is weer bijzonder breed. Enkele namen om nu al naar uit te kijken zijn Charlotte de Witte, Boris Brejcha, FKA twigs, KI/KI, 070 Shake, Nico Moreno, Marlon Hoffstadt, Parcels, Pabllo Vittar, NOVAH en Bigflo & Oli. Of je nu komt voor de grote namen of liever je eigen muzikale ontdekkingstocht maakt: op Dour is er áltijd iets te ontdekken.

Maar Dour is meer dan alleen muziek. Op het terrein vind je kunstinstallaties, creatieve chillzones, een internationale food line-up en een bruisende Dour Market. De camping is al even legendarisch: met nachtelijke DJ-sets, een openluchtbioscoop en genoeg chaos om vijf dagen op door te gaan.

Wil jij er graag bij zijn? Dat kan! TAGMAG geeft duotickets weg voor vrijdag, zondag én combi met camping! Vul het wedstrijdformulier in en wie weet sta jij straks te feesten onder de sterren.

PS: Helemaal overtuigd en liever zeker van je tickets? Je scoort ze hier.

Derdeoog

Sunset Festival staat voor de deur

Chelsy Vanlerberghe-15 september 2025 om 13:42

Nog even aftellen en dan is het zover: Sunset Festival! Op zaterdag 20 september sluit je de zomer af in De Lilse Bergen met een dag vol muziek, zon en good vibes.

Op de affiche staan dit jaar onder andere 5NAPBACK, Bassbrain, Coone Karakals, Mark With a K & MC Chucky, Michael Amani, Outsiders, Pat B, Ronny Retro en nog veel meer! Voeg daar de Talent Stage powered by TAGMAG aan toe, waar nieuw talent klaarstaat om ontdekt te worden.

Ook het weerbericht zit mee: de voorspellingen geven zon en aangename temperaturen. Ideaal dus om nog één keer alles uit je mooiste festivaloutfit te halen en golden hour mee te pikken.

Er zijn nog enkele laatste tickets beschikbaar via sunsetfestival.be. Wacht niet te lang: dit is echt je allerlaatste kans om erbij te zijn.

Met het Friends ticket maak je het extra voordelig: vier voor de prijs van drie. Je staat met je hele squad voor minder dan €30 p.p. te dansen terwijl de zon ondergaat.

WIN: 3x €250 shoptegoed bij bol

Joyce Vander Auwera-10 september 2025 om 14:03

Nieuw academiejaar, nieuw kot… en misschien ook wel een €250 bol giftcard op zak. Van een airfryer voor midnight snacks tot noise cancelling headphones om je kotgenoten te negeren: elk kot kan wel een upgrade gebruiken. En guess what? Alles wat je nodig hebt vind je bij bol, voor een soepele start van het academiejaar.

Bol is basically je one-stop shop voor alles wat een student kan dromen: (refurbished) elektronica, keukenspullen, schoolmateriaal en alles daartussen. En om het je nóg makkelijker te maken, hebben ze zelfs een studentenchecklist vol deals die je back2uni net dat tikkeltje minder pijnlijk maken.

Om jouw start extra smooth te maken, geven wij drie giftcards van €250 weg. Perfect om je eigen kot-startkit samen te stellen: laptop, rugzak of gewoon een stapel notitieboeken die je waarschijnlijk nooit gaat gebruiken. Het ligt allemaal één klik van je verwijderd.

Dus… klaar om je kot van brak naar briljant te tillen? Doe mee via het formulier hieronder en wie weet trap jij je academiejaar af met een voorsprong. 🚀

Ontdek meer