Gi-hun vecht al twee seizoenen voor zijn leven, maar verslaat hij het dodelijke ‘Squid Game’-spel nóg een keer, of blijft de Front Man hem een stap voor? We krijgen het te zien in het derde seizoen, waarvan nu een nieuwe trailer is verschenen.
Nieuwe trailer geeft veelbelovend inkijkje in 'Squid Game 3'
Het derde seizoen speelt zich af na de bloederige cliffhanger van het tweede seizoen, en Gi-hun komt in zijn diepste dieptepunt tot nu toe terecht. Maar Squid Game stopt voor niemand, ook niet voor Gi-hun. En dus zal hij gedwongen worden om een aantal belangrijke keuzes te maken te midden van overweldigende wanhoop, terwijl hij en de overgebleven spelers in dodelijkere games terechtkomen die ieders vastberadenheid op de proef stellen. Met elke ronde leiden hun keuzes tot steeds ernstigere gevolgen.
Ondertussen hervat In-ho zijn rol als Front Man om de mysterieuze VIP's te verwelkomen, en zijn broer Jun-ho zet zijn zoektocht naar het ongrijpbare eiland voort, zich niet bewust van het feit dat er een verrader in hun midden is. Zal Gi-hun de juiste beslissingen nemen, of zal Front Man hem uiteindelijk de moed ontnemen?
De cast bestaat uit Lee Jung-jae, Lee Byung-hun, Yim Si-wan, Kang Ha-neul, Wi Ha-jun, Park Gyu-young, Park Sung-hoon, Yang Dong-geun, Kang Ae-sim, Jo Yu-ri, Chae Kuk-hee, Lee David, Roh Jae-won en Jun Suk-ho, met een speciaal optreden van Park Hee-soon.
Het derde seizoen van ‘Squid Game’ is vanaf 27 juni te zien bij Netflix.
Adele gaat haar acteerdebuut maken. De zangeres heeft volgens Deadline een rol te pakken in de speelfilm ‘Cry to Heaven’.
De film is gebaseerd op een roman van Anne Rice uit 1982, waarvan het verhaal zich afspeelt in het 18-eeuwse Italië. Het gaat over twee mannen, een Venetiaanse edelman en een gecastreerde operazanger, wiens levens onverwachts met elkaar verweven raken.
Naast Adele spelen ook Nicholas Hoult, Aaron Taylor-Johnson, Ciarán Hinds, George MacKay, Mark Strong, Colin Firth, Paul Bettany, Owen Cooper, Daniel Quinn-Toye, Hunter Schafer, Josephine Thiesen, Thandiwe Newton, Theodore Pellerin, Daryl McCormack, Cassian Bilton, Hauk Hannenmann en Lux Pascal een rol in de film. Tom Ford gaat het project regisseren.
De pre-productie van ‘Cry to Heaven’ is al van start gegaan in Londen en Rome. De opnames starten naar verwachting in januari en de film verschijnt waarschijnlijk in het najaar van 2026 op het witte doek.
Jennifer Lawrence geeft toe: ze zit stiekem ruzie zoekt op TikTok
Jennifer Lawrence mag dan wereldberoemd zijn, maar blijkbaar heeft ze ook een kant die je eerder zou verwachten bij iemand die tot 3 uur ’s nachts op TikTok blijft hangen: ze rage-bait in de comments. En dat doet ze volledig undercover.
Tijdens een interview met co-ster Robert Pattinson voor hun nieuwe film ‘Die My Love’ biechtte ze op dat ze een geheim TikTok-account heeft. “Ik geraak in discussies op TikTok", bekende ze. “Ik ga in de comments in de clinch.” Pattinson moest lachen, maar J-Law meende het: “Eén meisje zei: ‘Hoe oud bén jij? Zoek een leven!’”
Volgens J-Law begon het allemaal met lichte popcultuur-ruzie over Real Housewives en de Kardashians, maar eens ze iets zei over de Britse royals was het hek van de dam. Blijkbaar wisten veel mensen niet dat Queen Elizabeth en Prince Philip familie waren. “Ik deelde gewoon feiten", zei ze. “Maar iedereen dacht dat ik hen aan het rage-baiten was.” Voor de duidelijkheid: de twee waren geen eerste neef/nicht, maar derde graad familie. Iets wat historisch gezien vaker voorkwam in royal kringen.
Ondertussen gaat haar carrière gewoon verder op volle kracht. Lawrence krijgt al lof én Oscarbuzz voor ‘Die My Love’, waar ze naast Pattinson speelt. Volgens haar is hij “nice, quirky en funny”, al plaagt ze hem graag omdat hij zijn tekst soms vergeet.
Terwijl wij discussiëren met randoms in de comments over wie de beste Kardashian-zus is, zit Jennifer Lawrence waarschijnlijk exact hetzelfde te doen. Misschien ben jij zelfs al eens met haar in discussie gegaan… je weet het niet.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Russo