Twee verdachten zaak Liam Payne worden vervolgd

Karen Luiken-14 juni 2025 om 11:41

Twee verdachten in de zaak rondom de dood van Liam Payne worden vervolgd. Het gaat om twee mannen die er allebei van worden beschuldigd drugs te hebben verkocht aan de voormalige One Direction-zanger.

De mannen in kwestie zijn de 24-jarige Ezequiel David Pereyra en de 25-jarige Braian Nahuel Paiz. Zij zitten sinds december vast en kunnen – als ze inderdaad schuldig bevonden worden – een gevangenisstraf krijgen van vier tot vijftien jaar. Bij de dood van Liam werden ook drie andere mensen verdacht, maar die worden niet vervolgd.

Liam overleed op 16 oktober vorig jaar na een val van het balkon van zijn hotelkamer in de Argentijnse stad Buenos Aires. De zanger had op dat moment meerdere soorten drugs in zijn lichaam.

Trump overweegt gratie voor Diddy na veroordeling

Chelsy Vanlerberghe-30 juli 2025 om 11:18

Sean ‘Diddy’ Combs zou een presidentieel pardon kunnen krijgen van niemand minder dan Donald Trump. Dat meldt Deadline. De voormalige president zou “serieus overwegen” om Diddy vrij te pleiten, nog vóór zijn officiële veroordeling op 3 oktober.

Diddy zit sinds september 2024 in de cel en werd begin juli schuldig bevonden aan het vervoeren van een persoon voor prostitutie. Hij werd wél vrijgesproken van zwaardere aanklachten zoals seksueel misbruik en racketeering, maar riskeert alsnog meerdere jaren cel. Zijn advocaten blijven proberen om hem op borgtocht vrij te krijgen, met opnieuw een bod van 50 miljoen dollar op tafel, tot nu toe zonder succes.

Volgens Deadline zouden bekenden van Diddy achter de schermen lobbyen bij het Witte Huis. Zijn juridische team zelf lijkt voorlopig geen actieve rol te spelen in dat proces. Trump, die vroeger een goede band had met Diddy maar inmiddels vaak door hem bekritiseerd wordt, liet eerder al verstaan dat hij bereid is naar de zaak te kijken als hij vindt dat iemand oneerlijk behandeld werd.

Het mogelijke pardon zorgt nu voor stevige discussies, zeker omdat Trump zelf opnieuw onder vuur ligt door zijn link met de niet-gepubliceerde Epstein-bestanden. Of hij de gratie ook echt zal toekennen, blijft voorlopig koffiedik kijken.

Nostalgische romcom 'My Best Friend's Wedding' krijgt vervolgt

Karen Luiken-30 juli 2025 om 07:47

Geweldig nieuws voor romcom-lovers. De nostalgische film ‘My Best Friend’s Wedding’ krijgt na bijna dertig jaar een vervolg. Dat meldt The New York Post.

‘My Best Friend’s Wedding’ kwam in 1997 uit en heeft Julia Roberts, Dermot Mulroney en Cameron Diaz in de hoofdrollen. Het verhaal gaat over Jules (Julia Roberts) en Michael (Dermot Mulroney) die met elkaar hebben afgesproken dat ze met elkaar zouden trouwen als ze op 28-jarige leeftijd allebei nog niet in het huwelijk waren getreden. Maar helaas voor Jules heeft Michael plannen om met Kimmy (Cameron Diaz) te trouwen. Jules gaat samen met haar homovriend George naar de bruiloft en bedenkt een plannetje om Michael en Kimmy uit elkaar te drijven.

Acteur Dermot Mulroney heeft deze week tegen The New York Post gezegd dat er inderdaad een vervolg in de maak is. Details heeft hij helaas nog niet. Ook is het nog niet bekend of hij terug zal keren voor de nieuwe film. Hetzelfde geldt voor Julia Roberts en Cameron Diaz: ook daarvan weten we niet of ze een comeback maken.

Ontdek meer