OnlyFans heeft het account van Bonnie Blue account definitief geblokkeerd na een stunt die zó ver ging, dat zelfs het internet er even stil van werd.
Bonnie Blue geband van OnlyFans na 'Bonnie Blue's Petting Zoo'
De OnlyFans-ster lanceerde een project dat ze “Bonnie Blue’s Petting Zoo” noemde. Het concept? Bonnie, naakt en vastgebonden in een glazen box, omringd door mannen die naar eigen zeggen “alles mochten doen wat ze wilden” met haar. Publiek erbij, camera’s aan. Volgens haar was het een extreme viering van seksualiteit en vrijheid, maar voor veel mensen ging dit volledig over de grens. Online klonken reacties als “gevaarlijk”, “respectloos” en “promotie van seksueel geweld”.
OnlyFans zelf greep in en gooide haar account offline wegens het herhaaldelijk overtreden van hun richtlijnen. Daarmee verliest Bonnie naar eigen zeggen meer dan een half miljoen pond per maand aan inkomsten.
Het is trouwens niet de eerste keer dat Bonnie headlines haalt met extreme content. Eerder beweerde ze al dat ze in één dag seks had met meer dan 1.000 mannen, als deel van een ‘wereldrecordpoging’. Ook toen kreeg ze bakken kritiek én views: iets waar ze duidelijk geen schrik van heeft.
Toch lijkt ze niet van plan te stoppen. Ze blijft actief op andere platformen en werkt momenteel mee aan een documentaire over haar leven. Ze laat het drama haar, zoals altijd, alleen maar groter maken online.
Steeds meer mannen laten ‘Scrotox’ zetten
De wereld van cosmetische ingrepen wordt met de dag gekker. Lippen, kaken, billen… en nu dus ook: de balzak. Jawel, steeds meer mannen laten Botox injecteren in hun scrotum: een behandeling die online de naam Scrotox kreeg.
De procedure zou de huid daaronder gladder maken, rimpels verminderen en zelfs de testikels groter doen lijken. “Zo’n 80 procent van de mannen doet het puur om esthetische redenen", zegt Dr. Mike Tee van de Harley Street Skin Clinic. “Maar bij sommigen helpt het ook bij medische klachten, zoals overactieve spieren of overmatig zweten in het kruis.”
Toch is het niet zonder risico. Volgens artsen kunnen de spieren te veel ontspannen, wat leidt tot asymmetrie (lees: ongelijk hangende ballen) of zelfs een negatieve invloed op spermaproductie en vruchtbaarheid.
Dit is waarom vrouwen meer slaap nodig hebben dan mannen
Een vrouw heeft meer slaap nodig dan een man om het lichaam volledig te kunnen herstellen. Hoe dat komt? Vrouwen werken overdag vaak harder en moeten hun hersenen dus meer gebruiken dan mannen. Dat zegt slaapspecialist Jim Horne in een artikel van The Independent.
Jim Horne is een professor bij Loughborough University en zegt dat vrouwen meer hersengebieden tegelijkertijd gebruiken dan mannen. Ze zijn vaker aan het multitasken en voeren dan zowel emotionele als andere taken uit, waardoor een groot deel van hun hersenen actief aan het werk gezet wordt.
Het gevolg daarvan? Vanwege de hoge hersenactiviteit zijn vrouwen sneller moe en hebben ze meer tijd nodig om het lichaam te kunnen laten herstellen. Kortom: ze gebruiken meer van hun hersenen, hebben meer herstel nodig en dus meer slaap.
Gemiddeld gaat het om zo’n twintig minuten slaap die vrouwen meer nodig hebben dan mannen. Bij sommige vrouwen is dat meer, bij andere juist minder.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Carly Rae Jepsen