'Cancelled' stopt ermee: waarom Tana en Brooke de stekker eruit trekken

Chelsy Vanlerberghe-12 juni 2025 om 15:28

Na meer dan 120 afleveringen en talloze virale TikToks is het officieel: de populaire podcast 'Cancelled' komt tot een einde. In de allerlaatste aflevering vertellen Tana Mongeau en Brooke Schofield waarom ze binnenkort de stekker eruit trekken.

Voor wie het gemist heeft: 'Cancelled' was jarenlang dé safe space voor fans van internetdrama, LA-chaos en girl talk zonder filter. Tana (ja, die YouTuber die ooit met Jake Paul ‘trouwde’) en Brooke (TikTok-ster, model en Tana’s BFF) bouwden samen een podcast uit waarin letterlijk alles besproken werd: van exen tot mentale breakdowns. Het was messy, funny en shockerend eerlijk, en net daarom zo geliefd.

Maar de chaos is nu even op. In hun laatste episode vertellen ze openlijk waarom het vuur weg is. De tour die ze eerder dit jaar deden, met shows in onder andere Londen en Amsterdam, heeft hen letterlijk en figuurlijk leeggezogen. Amper slaap, veel stress – en dat liet z’n sporen na.

Daarnaast voelen ze dat hun ‘crazy stories’ op zijn. “Het voelt niet meer als vroeger,” geven ze zelf toe. Ook de reacties van fans, die kritischer werden, wogen mee in hun beslissing. De fun is weg. En als het niet meer goed voelt, dan is het tijd om te stoppen, aldus Tana.

Betekent dit dat we nooit meer iets van hen horen? Nope. Zowel Tana als Brooke blijven actief op socials en wie weet duiken ze binnenkort op in een nieuw project. Maar 'Cancelled', zoals we het kennen, is verleden tijd eens het contact eindigt, ergens eind 2025.

Louis Tomlinson komt met tour naar ons land

Karen Luiken-02 oktober 2025 om 09:09

Het is een geweldige week voor fans van Louis Tomlinson. Nadat hij eerder de komst van een nieuw album aankondigde én een nieuw liedje uitbracht, laat hij nu weten dat hij volgend jaar met een nieuwe tour naar ons land komt.

De tour staat in het teken van ‘How Did We Get Here’, het derde studioalbum van Louis dat op 23 januari uitkomt. Vanaf maart 2026 reist de voormalige One Direction-zanger door Europa, het Verenigd Koninkrijk en Noord-Amerika om het album te promoten.

Louis start op 23 maart in het Duitse Hamburg en gaat via onder andere Oslo, Sotckholm, Kopenhagen, Berlijn, Praag, Milaan, Barcelona, Madrid en München naar België. Op 19 april 2026 staat hij in de Lotto Arenda in Antwerpen. Een dag later geeft hij nog een show in de Ziggo Dome in Amsterdam. Daarna reist hij door naar Parijs en het Verenigd Koninkrijk.

Kaartjes voor de tour gaan op 10 oktober in de verkoop.

Film over bestsellerboek 'People We Meet On Vacation' komt naar Netflix

Karen Luiken-01 oktober 2025 om 13:14

Verfilmingen van populaire boeken doen het goed bij Netflix. Dat heeft de streamingsdienst in het verleden al meerdere keren bewezen en dat gaat met de komst van ‘People We Meet on Vacation’ ongetwijfeld nog een keer gebeuren. De romcom arriveert op 9 januari op het videoplatform.

‘People We Meet On Vacation’ is gebaseerd op het gelijknamige bestsellerboek van Emily Henry. Het verhaal gaat over de vrijgevochten Poppy en bescheiden Alex die bijna tien jaar lang elke zomer samen op reis gingen. Maar na jaren van afwezigheid brengt een noodlottige reis hen weer bij elkaar, waarbij ze geconfronteerd worden met hun onuitgesproken gevoelens voor elkaar.

De hoofdrollen worden gespeeld in Emily Bader en Tom Blyth. De trailer bekijk je hieronder.

Ontdek meer