Het belooft een mooie zomer te worden en dat hebben we mede te danken aan Sabrina Carpenter. De zangeres maakt via social media bekend dat ze in augustus een nieuw album uitbrengt.
Het studioalbum, alweer het zevende van Sabrina Carpenter, komt op 29 augustus uit. De titel van de plaat luidt ‘Man’s Best Friend’. Het is de opvolger van haar vorige album ‘Short n’ Sweet’, dat vorig jaar verscheen. Eén van de nummers die erop komt te staan, werd vorige week al uitgebracht: ‘Manchild’.
Nadat Sabrina haar nieuwe plaat heeft gelanceerd, gaat ze op tournee in Noord-Amerika. Hopelijk volgt daarna ook Europa. Fingers crossed!
Trailer van laatste seizoen 'The Summer I Turned Pretty' verschenen
We hadden er wat geduld voor nodig, maar Prime Video heeft nu dan eindelijk de langverwachte trailer voor het derde en tevens laatste seizoen van ‘The Summer I Turned Pretty’ gelost.
De reeks gaat om een driehoeksverhouding tussen een meisje en twee broers, de complexe band tussen moeders en hun kinderen en de kracht van vrouwelijke vriendschap. Het vertelt een coming-of-age verhaal over eerste liefde, eerste liefdesverdriet en die ene onvergetelijke zomer.
In het nieuwe seizoen zit het derde jaar van Belly’s studie erop, en ze kijkt uit naar een nieuwe zomer in Cousins met haar grote liefde Jeremiah. Alles lijkt in kannen en kruiken, totdat onverwachte gebeurtenissen haar eerste liefde, Conrad, weer in haar leven brengen. Terwijl ze op de drempel van volwassenheid staat, moet Belly een keuze maken: wie van de twee broers heeft echt haar hart? Eén ding is zeker: deze zomer verandert alles.
Het derde seizoen gaat op woensdag 16 juli in première. Er komen in het totaal elf afleveringen.
Internet verdeeld over Sabrina Carpenter’s albumcover
Sabrina Carpenter heeft haar nieuwe albumcover voor 'A Man’s Best Friend' gedropt, en online is het the talk of the town. Op de cover zien we haar op handen en knieën, terwijl een man haar speels bij het haar vasthoudt. De reacties? Die variëren van “iconisch” tot “problematisch”.
Sommigen vinden het beeld seksistisch of provocerend op de verkeerde manier. De kritiek? Dat de cover inspeelt op de ‘male gaze’ of een soort Andrew Tate-fantasie uitstraalt.
Maar er is ook een grote groep die het net anders leest. Veel fans wijzen op de satirische insteek: het beeld speelt overduidelijk met machtsverhoudingen, maar draait ze tegelijk ook om. Zeker in combinatie met de release van haar nieuwste single 'Manchild', waarin Carpenter zich uitspreekt over infantiel gedrag bij mannen, lijkt de cover allesbehalve toeval.
Ook wordt er benadrukt dat er niets mis is met het vieren van je eigen seksualiteit, zolang je er zelf controle over hebt. En die controle, die straalt Carpenter uit. Het is cheeky, zelfbewust, en bold.
Sabrina zelf lijkt zich weinig aan te trekken van de ophef. In een interview met Rolling Stone zei ze: “It’s always funny when people complain… But those are the songs that you’ve made popular. Clearly you love sex. You’re obsessed with it." Met andere woorden: Sabrina weet wat ze doet.
Laat maar komen dat album op 23 augustus!
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/06 Donald Trump
- 14/06 Jesy Nelson
- 15/06 Koen van Heest
- 15/06 Courteney Cox
- 15/06 Liandra Sadzo