Sydney Sweeney kwam 14 kilo aan voor nieuwe rol

Karen Luiken-11 juni 2025 om 05:35

Het lichaam van Sydney Sweeney is een flinke transformatie ondergaan voor een nieuwe rol. In een interview met W Magazine vertelt ze dat ze veertien kilo is aangekomen na een aantal maanden heel intensief getraind te hebben.

Sydney is binnenkort te zien in een biopic over de vrouwelijke bokser Christy Martin. Maar daarvoor moest ze wel het een en ander doen. “Ik had ongeveer drieënhalve maand om te trainen”, vertelt ze. “Ik begon met eten. Ik deed ’s ochtends een uur krachttraining, ’s middags ongeveer twee uur aan kickboksen en ’s avonds weer een uur krachttraining.”

Dat had allemaal als gevolg dat ze in het totaal meer dan veertien kilo aankwam. “Mijn lichaam was compleet anders. Ik paste mijn eigen kleren niet meer”, vervolgt ze. “Mijn borsten werden groter en mijn billen enorm. Het was waanzinnig! Ik dacht: oh mijn god, maar het was ook geweldig. Ik was echt heel erg sterk.”

De film over Christy Martin komt naar verwachting aan het einde van dit jaar uit. De opnames zijn al afgerond.

Trump overweegt gratie voor Diddy na veroordeling

Chelsy Vanlerberghe-30 juli 2025 om 11:18

Sean ‘Diddy’ Combs zou een presidentieel pardon kunnen krijgen van niemand minder dan Donald Trump. Dat meldt Deadline. De voormalige president zou “serieus overwegen” om Diddy vrij te pleiten, nog vóór zijn officiële veroordeling op 3 oktober.

Diddy zit sinds september 2024 in de cel en werd begin juli schuldig bevonden aan het vervoeren van een persoon voor prostitutie. Hij werd wél vrijgesproken van zwaardere aanklachten zoals seksueel misbruik en racketeering, maar riskeert alsnog meerdere jaren cel. Zijn advocaten blijven proberen om hem op borgtocht vrij te krijgen, met opnieuw een bod van 50 miljoen dollar op tafel, tot nu toe zonder succes.

Volgens Deadline zouden bekenden van Diddy achter de schermen lobbyen bij het Witte Huis. Zijn juridische team zelf lijkt voorlopig geen actieve rol te spelen in dat proces. Trump, die vroeger een goede band had met Diddy maar inmiddels vaak door hem bekritiseerd wordt, liet eerder al verstaan dat hij bereid is naar de zaak te kijken als hij vindt dat iemand oneerlijk behandeld werd.

Het mogelijke pardon zorgt nu voor stevige discussies, zeker omdat Trump zelf opnieuw onder vuur ligt door zijn link met de niet-gepubliceerde Epstein-bestanden. Of hij de gratie ook echt zal toekennen, blijft voorlopig koffiedik kijken.

Nostalgische romcom 'My Best Friend's Wedding' krijgt vervolgt

Karen Luiken-30 juli 2025 om 07:47

Geweldig nieuws voor romcom-lovers. De nostalgische film ‘My Best Friend’s Wedding’ krijgt na bijna dertig jaar een vervolg. Dat meldt The New York Post.

‘My Best Friend’s Wedding’ kwam in 1997 uit en heeft Julia Roberts, Dermot Mulroney en Cameron Diaz in de hoofdrollen. Het verhaal gaat over Jules (Julia Roberts) en Michael (Dermot Mulroney) die met elkaar hebben afgesproken dat ze met elkaar zouden trouwen als ze op 28-jarige leeftijd allebei nog niet in het huwelijk waren getreden. Maar helaas voor Jules heeft Michael plannen om met Kimmy (Cameron Diaz) te trouwen. Jules gaat samen met haar homovriend George naar de bruiloft en bedenkt een plannetje om Michael en Kimmy uit elkaar te drijven.

Acteur Dermot Mulroney heeft deze week tegen The New York Post gezegd dat er inderdaad een vervolg in de maak is. Details heeft hij helaas nog niet. Ook is het nog niet bekend of hij terug zal keren voor de nieuwe film. Hetzelfde geldt voor Julia Roberts en Cameron Diaz: ook daarvan weten we niet of ze een comeback maken.

Ontdek meer