Zet je schrap voor een ABBA-fied comeback, want de geruchtenmolen rond 'Mamma Mia 3' draait weer op volle toeren en dit keer is het niemand minder dan Sabrina Carpenter die genoemd wordt als mogelijke nieuwe ster van de filmreeks. Producer Judy Craymer gaf in een interview met Deadline toe dat ze Carpenter maar al te graag in de derde film zou zien: “Ze zou een godin zijn, of een verwant die heel hard lijkt op Meryl Streep.”
Is Sabrina Carpenter binnenkort te zien in ‘Mamma Mia 3’?
Hoewel er nog niets officieel is, lijkt het momentum in Sabrina’s voordeel te werken. Ze is zelf een gigantische ABBA-fan (ze coverde hun nummers al op haar ‘Short n’ Sweet’ tour) én ze heeft de goedkeuring van 'Mamma Mia'-icoon Amanda Seyfried. Die zei in een vorig interview dat ze het helemaal ziet zitten dat Carpenter haar dochter zou spelen. “Old age make-up voor mij? Geen probleem", grapte Seyfried. “Als Sabrina Carpenter mijn dochter wil spelen, zorg ik dat het gebeurt.”
Het idee klinkt misschien wat random, maar eerlijk? Het past. Sabrina zit op een muzikale high met knallers als 'Espresso' en 'Please Please Please', en haar vintage-pop vibe sluit perfect aan bij het 'Mamma Mia'-universum. Fans van de franchise weten dat er al lang gesproken wordt over een derde film – volgens Craymer is het script af en zit het project “goed in ontwikkeling”. Er wordt zelfs gefluisterd over een tv-spin-off.
Of Meryl Streep effectief terugkeert als Donna (die in deel twee overleden bleek), blijft een mysterie, maar Craymer hintte wel dat het niet uitgesloten is. En als dat zo is, zou Sabrina perfect kunnen passen als een familielid in de flashbacks... of misschien wel een nieuwe generatie die het party-eiland overneemt? Stay tuned...
Jacob Elordi schittert op nieuwe beelden 'Frankenstein'
Jacob Elordi is over een paar maanden te zijn in een nieuwe verfilming over Frankenstein. De acteur speelt het wereldberoemde monster uit het verhaal en op nieuwe beelden is te zien hoe hij er in die rol uit zal zien.
De film gaat over een briljante maar egoïstische wetenschapper die met een experiment een monsterlijk wezen tot leven brengt dat uit eindelijk zal leiden tot de ondergang van zowel de schepper als zijn tragische creatie.
Het verhaal is niet nieuw. Sterker nog: het komt al uit 1818 en werd geschreven door schrijfster Mary Shelley. Sindsdien zijn er al honderden films en series over Frankenstein gemaakt. Het werk dat nu uitkomt, is van regisseur Guillermo del Toro en komt uit op Netflix. Dat laatste gebeurt in november 2025. Dit jaar nog dus!
Jacob Elordi speelt het monster en Oscar Isaac kruipt in de huid van wetenschapper dr. Victor Frankenstein. Andere rollen zijn weggelegd voor Mia Goth, Ralph Ineson, Christoph Waltz, Charles Dance, Burn Gorman, David Bradley, Christian Convery en Lars Mikkelsen.
Nog maar twee vrijdagen te gaan voor het langverwachte vervolg op ‘Freaky Friday’ verschijnt. Op 8 augustus kunnen we ‘Freakier Friday’ eindelijk aanschouwen, en een nieuw fragment verraadt dat we daar weer een flinke dosis humor en drama van mogen verwachten.
Tess en Anna, de hoofdpersonages uit ‘Freaky Friday’, zijn in het vervolg twintig jaar ouder en leven een ogenschijnlijk heerlijk leventje. Anna is samen met Eric, heeft een dochter (Harper) én een bonusdochter (Lily). Maar wanneer die twee meiden laten blijken niet blij met de romance van hun ouders te zijn, gebeurt er iets wat Anna en Tess nooit meer mee hoopten te maken. De bodyswitch keert terug, dit keer mét Harper en Lily.
In het nieuw verschenen fragment krijgen we Lindsay Lohan en Jamie Lee Curtis te zien, die Tess en Anna spelen. Of in dit geval: Lily in Harper, want ze zijn nou eenmaal van lichaam gewisseld. Ze lopen Jake tegen het lijf en dat levert hilarische momenten op.
Hoofdrolspeelsters van het eerste uur, Jamie Lee Curtis en Lindsay Lohan, keren allebei terug voor hun oude rollen. Hetzelfde geldt voor Chad Michael Murray en Mark Harmon.
Andere castleden die je in de film gaat zien, zijn Christina Vidal Mitchell, Haley Hudson, Lucille Soong, Stephen Tobolowsky, Rosalind Chao, Julia Butters, Manny Jacinto, Sophia Hammons en Maitreyi Ramakrishnan.
‘Freakier Friday’ verschijnt op 8 augustus op het witte doek.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 31/07 J.K. Rowling
- 01/08 Viktor Verhulst
- 02/08 Emma Bale
- 04/08 Barack Obama
- 05/08 Yungblud