We zaten al met smart te wachten op het derde seizoen van ‘Euphoria’, maar na een nieuwe onthulling van Sydney Sweeney doen we dat alleen nog maar meer. De actrice zegt in een interview met Empire Magazine dat het een ‘losgeslagen’ seizoen wordt.
Sydney Sweeney deelt veelbelovend detail over 'Euphoria'
Sydney speelt het personage Cassie. Een rol die de actrice – zo vertelt ze in het interview – haar heel goed ligt. “Ik heb heel veel liefde voor Cassie en koester haar dierbaar. Ze is gek. Ze maakt veel fouten. Ze is op heel veel vlakken gebrekkig, maar ze doet het allemaal vanuit een gevoel van liefde. Het is heel leuk om een personage te spelen dat zo gek is als zij.”
Cassie keert in het derde seizoen gewoon weer terug. En als we Sydney mogen geloven, wordt dat seizoen ‘helemaal losgeslagen’. Het is helaas nog niet helemaal duidelijk wat ze daar mee bedoelt, want meer details dan deze deelt ze niet.
In het derde seizoen wordt een tijdssprong van vijf jaar gemaakt en de personages zitten niet langer op de middelbare school. Terugkerende acteurs zijn - naast Sydney Sweeney - Zendaya, Jacob Elordi, Alexa Demie, Hunter Schafer, Colman Domingo, Maude Apatow en Eric Dane.
Nieuwe toevoegingen aan de cast zijn onder andere Sharon Stone, Lucy Punch, Rosalía, Asante Blackk, Kadeem Hardison en Marshawn Lynch.
Het duurt nu echt niet lang meer voordat de nieuwe ‘Superman’-film op het witte doek verschijnt. Op 9 juli is het zover, maar voordat die datum aanbreekt, trakteert DC Studios ons eerst nog op een uitgebreid warmmakertje.
In de langverwachte film krijgen we Clark Kent op twee verschillende manieren te zien. Enerzijds is hij de superheld waar iedereen tegenop kijkt, maar anderzijds is hij ook gewoon een doodnormaal mens, net zoals alle anderen om hem heen.
De rol van Superman wordt in deze film voor het eerst gespeeld door David Corenswet. Rachel Brosnahan kruipt in de huid van Lois Lane en Nicholas Hoult is verantwoordelijk voor de rol van Lex Luthor.
Het project is zowel geschreven als geregisseerd door James Gunn en wordt de eerste speelfilm in een langverwacht nieuw DC-universum.
Disney en Pixar werken aan nieuwe animatiefilm 'Gatto'
Yessss, er is weer een nieuwe animatiefilm in de maak bij Pixar en Disney. De twee bedrijven werken aan ‘Gatto’, een film die naar verwachting in de zomer van 2027 het levenslicht zal zien.
In een aankondiging staat dat ‘Gatto’ zich afspeelt in Italië. Het verhaal gaat over een zwarte kat genaamd Gatto, die vanwege zijn schulden bij een katachtige maffiabaas wordt gedwongen een onverwachte vriendschap te sluiten die hem misschien eindelijk zijn doel zal laten bereiken.
De film wordt gemaakt door het team dat ook verantwoordelijk was voor de animatiehit ‘Luca’. Enrico Casarosa gaat de boel regisseren.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/06 Donald Trump
- 14/06 Jesy Nelson
- 15/06 Courteney Cox
- 15/06 Koen van Heest
- 15/06 Liandra Sadzo