Disney+ heeft de officiële trailer onthuld voor het vierde seizoen voor de bekroonde hitserie ‘The Bear’. De nieuwe afleveringen gaan op donderdag 26 juni in première.
Het verhaal laat dit keer zien hoe Carmen, Sydney en Richard doorzetten, vastbesloten om niet alleen te overleven, maar ook om The Bear naar een hoger niveau te tillen.
Het vierde seizoen bestaat uit tien afleveringen, die allemaal tegelijk op Disney+ verschijnen. Met nieuwe uitdagingen op elke hoek moet het team zich aanpassen, bijsturen en overwinnen.
De cast bestaat uit Jeremy Allen White, Ayo Edebiri, Ebon Moss-Bachrach, Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas en Matty Matheson in de hoofdrollen, en Oliver Platt en Molly Gordon in terugkerende rollen.
Miley Cyrus dropt nieuw album 'Something Beautiful' op het grote scherm
Op 27 juni speelt 'Miley Cyrus: Something Beautiful’ éénmalig in Kinepolis, en dat wordt geen gewone filmavond. Het wordt een full-on visuele trip met dertien gloednieuwe nummers, mode, kunst en Miley in haar meest creatieve vorm ooit.
De film ging in première op het Tribeca Festival in New York, maar nu krijgen ook Belgische fans hun kans. Om 19u15 kan je in de bioscoop de enige vertoning meepikken. Het is geen concertfilm, geen docu, maar een soort pop opera waarin Miley helemaal losgaat. Ze heeft de film zelf geregisseerd, samen met Jacob Bixenman en Brendan Walter.
En het geluid? Dat werd aangepakt door toppers als Alan Meyerson ('Dune', 'The Dark Knight') en Shawn Everett ('The Killers'). Alles werd gemaakt voor de ultieme cinema-experience, dus dit moet je echt in de zaal zien én horen.
“'Something Beautiful' is mijn droomproject dat werkelijkheid werd”, zegt Miley. “Mode, film, muziek… alles komt samen in dit project.”
Ook leuk: op 30 mei komt haar negende album uit, met dezelfde tracks als in de film. Tickets scoor je nu via deze link.
Reneé Rapp dropt nieuwe single 'Leave Me Alone'
Reneé Rapp is back! Met haar nieuwe single ‘Leave Me Alone’ luidt ze niet alleen een gloednieuw tijdperk in, ze kondigt meteen ook haar tweede studioalbum aan: 'Bite Me', dat op 1 augustus uitkomt.
In de bijhorende videoclip van ‘Leave Me Alone’ gaat het er heftig aan toe: van een kussengevecht met lookalikes tot een regelrechte catfight. Het nummer zelf is een anthem voor iedereen die klaar is met pleasing en zichzelf gewoon ruimte wil gunnen.
Opvallend: in het nummer lijkt ze ook subtiel te verwijzen naar haar vertrek uit The Sex Lives of College Girls, de HBO Max-serie waarin ze twee seizoenen lang Leighton Murray speelde. “I took my sex life with me, now the show ain’t f—ing,” klinkt het. Rapp stapte in 2023 uit de reeks om zich volledig op muziek te focussen. Intussen is bevestigd dat de serie niet terugkomt voor een volgend seizoen.
Na haar debuutalbum 'Snow Angel' en samenwerkingen met onder meer Megan Thee Stallion, is 'Bite Me' de volgende stap in haar carrière. Minder braaf, meer attitude, en nog steeds met dat scherpe randje dat haar fans kennen.
Rapp teasde deze nieuwe era al subtiel met een mysterieuze ‘BITE.ME’-website en kreeg steun van bekende namen als Paris Hilton en Charlize Theron. Dat ze klaar is om haar plek als popster opnieuw op te eisen, is wel duidelijk.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 22/05 Angela Jakaj
- 23/05 Elodie Gabias
- 23/05 Bab Buelens
- 25/05 Clementine Caron
- 25/05 Clémentine Caron