Ralph Fiennes pakt rol Snow in nieuwe 'Hunger Games'

Karen Luiken-17 mei 2025 om 08:54

De rol van Coriolanus Snow is vervuld voor de aankomende film ‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’. Niemand minder dan acteur Ralph Fiennes kruipt in de huid van het personage.

Ralph Fiennes, ook bekend als Voldemort uit ‘Harry Potter’, vergezelt de al eerder aangekondigde castleden Whitney Peak, Jesse Plemons, McKenna Grace, Maya Hawke, Kelvin Harrison Jr. en Lili Taylor.

De film is een prequel en speelt zich 24 jaar vóór de originele ‘Hunger Games’-films af. Het verhaal draait om een jonge versie van Haymitch Abernathy (voorheen gespeeld door Woody Harrelson), die wordt gekozen als een van de ongelukkige tributen om te vechten voor zijn leven.

‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ komt in november 2026 uit op het witte doek.

Jesy Nelson bevallen van tweeling

Karen Luiken-18 mei 2025 om 14:28

Jesy Nelson en haar partner Zion Foster zijn nu ouders. De 33-jarige Little Mix-ster laat via Instagram weten dat ze op 15 mei is bevallen van een tweeling.

In een bericht schrijft Jesy dat de tweeling – twee meisjes – na een bijna 32 weken durende zwangerschap ter wereld zijn gekomen. Ze hebben de namen Ocean Jade en Story Monroe gekregen.

“Het gebeurde allemaal heel snel, maar we zijn heel blij dat ze nu bij ons zijn, gezond en keihard strijdend. We zijn nog nooit zo verliefd geweest.”

De zwangerschap van Jesy was geen gemakkelijke. Eerder dit jaar maakte ze bekend dat ze leed aan de zeldzame aandoening TTTS, een afkorting voor het tweelingtransfusiesyndroom.

Haar tweeling wisselde bloed uit via de baarmoeder, maar door die aandoening kreeg het ene kindje meer bloed doorgestroomd dan de ander. En dat kan gevaarlijk zijn, waardoor Jesy onder het mes moest en voor een langere tijd in het ziekenhuis verbleef.

Oostenrijk wint Eurovisiesongfestival

Karen Luiken-18 mei 2025 om 05:05

Het Eurovisiesongfestival is zondagavond gewonnen door Oostenrijk. Zanger JJ wist met zijn nummer ‘Wasted Love’ de meeste punten binnen te slepen.

Oostenrijk kreeg maar liefst 436 punten, gevolgd door 357 punten voor het op de tweede plek geëindigde land Israël. Estland verdiende nét een puntje minder dan Israël en kwam daarmee op de derde plek terecht, Zweden – die eigenlijk topfavoriet was bij de bookmakers - op de vierde en Italië maakte de top 5 compleet.

Zanger Claude, die onze noorderburen vertegenwoordigde met zijn liedje ‘C’est La Vie’, kreeg 175 punten. Dat waren er genoeg voor de twaalfde plek.

Het songfestival vond dit jaar plaats in het Zwitserse Basel.

Ontdek meer