Huiszoeking bij Acid na video over verkrachtingszaak

Chelsy Vanlerberghe-15 mei 2025 om 08:52

De politie heeft een huiszoeking uitgevoerd bij YouTuber Acid, bevestigt het parket aan HLN. Aanleiding is zijn video van begin april, waarin hij de naam onthulde van een student gynaecologie die veroordeeld werd voor verkrachting in Leuven. Volgens HLN werd zijn computer in beslag genomen.

In de video haalde Acid hard uit naar de uitspraak van de rechtbank. De student werd wel schuldig bevonden, maar kreeg enkel opschorting van straf. Acid noemde de naam van de dader en zei: “dus steek mij maar binnen.” Iets waar het gerecht blijkbaar serieus op ingaat: de politie nam volgens HLN zijn computer mee voor verder onderzoek.

De situatie is extra gevoelig omdat de YouTuber al eerder veroordeeld werd voor het noemen van namen in een andere zaak. In 2023 kreeg hij drie maanden cel met uitstel nadat hij (ex-)Reuzegommers bij naam noemde in een video. Die straf moest hij toen niet uitzitten, op voorwaarde dat hij drie jaar geen nieuwe strafbare feiten pleegde.

En daar wringt het schoentje nu. Want als blijkt dat hij opnieuw over de schreef ging, kan die oude straf alsnog effectief worden.

Voorlopig is er nog geen uitspraak en blijft het onderzoek lopen. Maar de gevolgen van deze video zouden weleens veel groter kunnen zijn dan alleen wat views.

TAGMAG host de pre-party van Sunrise Festival

Chelsy Vanlerberghe-30 mei 2025 om 12:13

Zin om je zomer écht goed in gang te zetten? Markeer 27 tot 29 juni met dikke stift in je agenda, want Sunrise Festival 2025 komt eraan. En dit jaar doen we er bij TAGMAG nog een schepje bovenop: wij zorgen dat het feest al losbarst op donderdag. Jawel, nog voor het festival officieel begonnen is.

Sunrise Festival is een van de gezelligste festivals van het land, met een unieke locatie aan het water in De Lilse Bergen (Gierle, Antwerpen). Denk: zand tussen je tenen, muziek uit alle hoeken, en een camping die voelt als een mini-vakantie. Meer dan 250 artiesten, waaronder Roxy Dekker en Average Rob, verspreid over verschillende stages zorgen drie dagen lang voor alles van hard gaan tot zacht meedeinen.

Maar… de échte Sunrise-experience? Die begint op de camping. Kan je écht niet wachten tot vrijdag? Snappen we. Daarom organiseren wij op donderdagavond de officiële pre-party op de camping.

Line-up Sunfields Pre-Party by TAGMAG

20:00 – BLUSHxBLUSH
21:00 – Breaze
21:45 – 5NAPBACK
22:30 – VolTrack
23:15 – Miss Puss

Heel eerlijk? Je hoeft bijna het terrein niet af. Op de Sunfields Camping vind je een supermarkt voor last-minute snacks of zonnecrème, gezellige chillspots, een Basic-Fit Workout Arena, beauty corners, en vooral: een sfeer die voelt als vakantie. Zie je daar?!

Docu Average Rob en Arno The Kid nu (en slechts 3 dagen) in bioscoop

Simon Smetryns-30 mei 2025 om 09:37- Foto:

Lars Crommelinck

Kinepolis Brussel veranderde donderdagavond in een woestijnoase voor de feestelijke première van 'The Toughest Footrace on Earth: Marathon des Sables'. In een setting vol tapijten, dadels en muntthee, kwamen honderden fans en bekende gezichten samen voor de eerste vertoning van de documentaire.

In de docu wagen Average Rob en Arno The Kid zich aan de beruchte Marathon Des Sables in de Marokkaanse woestijn: 250 kilometer rennen door de hitte, zandstormen en hun eigen limieten. Geen filters, geen excuses – enkel pure uitputting, kameraadschap en een flinke dosis zelfspot.

De film is van 30 mei tot 1 juni te zien in een select aantal Kinepolis-zalen, telkens in aanwezigheid van de crew. Vanaf 7 juni is hij ook gratis beschikbaar op YouTube.

  • 30 mei: Kinepolis Brussel

  • 31 mei: Kinepolis Hasselt, Leuven en Antwerpen

  • 1 juni: Kinepolis Brugge, Kortrijk en Gent

Tickets en info via de site van Kinepolis.

Ontdek meer