De kans dat de Menendez-broers Erik en Lyle worden vrijgelaten, wordt steeds groter. Afgelopen nacht wonnen ze een rechtszaak die plaatsvond in Los Angeles.
Vrijlating Menendez-broers dichterbij na winnen rechtszaak
In de zaak werd de straf van de broers herbeoordeeld, en daaruit is gebleken dat de rechter Erik en Lyle niet langer als een gevaar ziet voor de samenleving. Ze hebben hun leven verbeterd en komen daardoor in aanmerking voor vervroegde vrijlating.
De Menendez-broers zitten al 35 jaar vast nadat ze in 1989 hun ouders vermoordden. Ze kregen een levenslange gevangenisstraf zonder de mogelijkheid om vrij te komen. Maar dat laatste punt lijkt nu dus te veranderen.
Dat komt mede door de vele pogingen die Erik en Lyle hebben gedaan om vrij te komen. Eén van die pogingen was een verzoek om de herbeoordeling van hun straf, die afgelopen nacht dus met succes heeft plaatsgevonden in de rechtszaal van Los Angeles. Of ze ook echter eerder vrijkomen, moet nog blijken.
Volgend jaar is het alweer twintig jaar geleden dat ‘The Devil Wears Prada’ verscheen. En hoe kun je dat beter vieren dan met een vervolg waar we allemaal al héél lang op wachten? De opnames van de film zijn gestart!
‘The Devil Wears Prada’ uit 2006 was gebaseerd op de roman van Lauren Weisberger en gaat over de jonge journaliste Andrea Sachs, die werkt voor Miranda Priestly, hoofdredacteur van het modetijdschrift Runway.
Hoewel er nog geen precieze details bekend zijn over het vervolg, zou het verhaal dit keer draaien om het personage Miranda Priestly, die nog steeds in de uitgeverijwereld werkt en het aan de stok krijgt met haar voormalige assistente Emily Charlton.
De hoofdrollen werden in het origineel gespeeld door Meryl Streep en Anne Hathaway, en volgens Deadline keren zij voor het vervolg allebei terug. Hetzelfde geldt voor Emily Blunt en Stanley Tucci, die de rollen van assistente Emily en Nigel spelen. Verder is ook Kenneth Branagh gecast voor de film.
Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In juli kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.
Series
- Countdown: Taylor vs. Serrano – 3 juli
- The Sandman, seizoen 2 (volume 1) – 3 juli
- Quarterback, seizoen 2 – 8 juli
- Too Much – 10 juli
- The Sandman, seizoen 2 (volume 2) – 24 juli
- WW: UNREAL – 29 juli
- Marked – 31 juli
- Leanne – 31 juli
Films
- The Old Guard 2 – 2 juli
- Bad Boa’s – 11 juli
- Almost Family – 18 juli
- Happy Gilmore 2 – 25 juli
Comedy special
- Nate Jackson: Super Funny – 8 juli
Documentaires
- Attack on London: Hunting The 7/7 Bombers – 1 juli
- Trainwreck: The Cult of American Apparel – 1 juli
- Trainwreck: The Real Project X – 8 juli
- Trainwreck: P.I. Moms – 22 juli
- Trainwreck Stom Area 51 – 29 juli
Live events
- Katie Taylor vs. Amanda Serrano 3 – 12 juli
Kids & familie
- De 7 beren – 10 juli
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Manuals
- 02/07 Margot Robbie