Nieuw seizoen 'Ex On The Beach: Double Dutch' zondag van start

Karen Luiken-10 mei 2025 om 12:37

Het langverwachte nieuwe seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ gaat dit weekend van start. Zondag om 22.00 uur wordt de eerste aflevering uitgezonden op MTV. Dit is wat je moet weten.

Het is alweer tijd voor het elfde seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’. Acht singles uit België en Nederland reizen dit keer af naar het zonovergoten Colombia, waar ze worden ondergedompeld in een mix van romantiek, verleiding en onverwachte confrontaties.

Dit seizoen bestaat uit negen afleveringen plus een reünie. De cast kent uit zowel nieuwe als oude gezichten. Twee bekenden zijn Marc Junior, die eerder ook al meedeed aan het programma, en Jonna. Laatstgenoemde zou je kunnen kennen van zijn deelname aan ‘Love Island’. De overige deelnemers hebben we nog niet eerder gezien en heten Nick, Marianne, Demi, Shaniqua, Chantal en Dani.

Elke zondag om 22.00 uur wordt er een aflevering uitgezonden op MTV en via de website van de zender. Twee dagen later, op dinsdag, verschijnt diezelfde aflevering ook op Streamz.

Taylor Swift eindelijk baas van eigen muziek

Karen Luiken-31 mei 2025 om 08:10

Taylor Swift heeft een belangrijke mijlpaal in haar leven bereikt. De zangeres is na een hele lange periode eindelijk eigenaar van haar eigen muziek.

Het nieuws wordt bekendgemaakt via een uitgebreide brief op de website van Taylor. “Alle muziek die ik ooit heb gemaakt, is nu van mij”, aldus de zangeres. “Zeggen dat dit mijn grootste droom is die uitkomt, is nog een understatement.”

In 2019 verloor Taylor de rechten van haar eerste zes albums nadat Scooter Braun de muziek in handen kreeg door platenlabel Big Machine Records op te kopen. Taylor stond daar destijds onder contract. De twee kregen ruzie en Taylor beschuldigde hem zelfs van medeplichtigheid aan ‘onophoudelijke, manipulatieve pesterijen’. Ook Kanye West, die ook bij Brauns label zat, zou daar schuldig aan zijn.

Het leek volgens Taylor ‘lange tijd ondenkbaar’ dat ze de rechten op haar eigen muziek terug zou krijgen, maar dat moment is nu dan eindelijk toch aangebroken. “Ik had niet gedacht dat het ooit nog zou gebeuren”, vervolgt ze in haar brief.

Shawn Mendes komt met tour naar Europa

Karen Luiken-31 mei 2025 om 08:04

Shawn Mendes komt deze kant op. De zanger kondigt op Instagram aan dat hij weer op tournee gaat en dat hij vanaf augustus een paar optredens in verschillende Europese steden zal geven.

Het nieuws komt bijna drie jaar nadat Shawn in 2022 zijn wereldtournee moest cancelen zodat hij zich op zijn mentale gezondheid kon focussen. Het ging een tijdje niet zo lekker met hem, maar inmiddels is Shawn weer hersteld en is hij klaar voor zijn comeback. “Daar gaan we dan, weer op reis”, schrijft hij op social media.

In augustus bezoekt Shawn onder andere de landen Polen, Hongarije, Duitsland, Spanje, Portugal en het Verenigd Koninkrijk. Belgische fans die een concert willen bezoeken, kunnen het beste naar Amsterdam afreizen. Daar staat Shawn – die België met zijn tour helaas overslaat – op 20 augustus.

Kaartjes voor de shows gaan op 6 juni in de verkoop.

Ontdek meer