Bad Bunny komt met nieuwe tour naar België

Karen Luiken-06 mei 2025 om 05:26

Bad Bunny heeft geweldig nieuws voor fans over de hele wereld. De artiest heeft aangekondigd op tour te gaan en bezoekt daarbij allerlei landen, waaronder België.

De tour staat in het teken van Bad Bunny’s nieuwste album ‘DeBÍ TiRAR MáS FOToS’. De eerste show van de reeks staat gepland op 21 november in de Dominicaanse Republiek. Daarna bezoekt Bad Bunny de landen Costa Rica, Mexcio, Colombia, Peru, Chili, Argentinië, Brazilië, Japan en Australië.

Vanaf mei 2026 is de artiest in Europa te vinden en reist hij langs Spanje, Portugal, Duitsland, Nederland, het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Zweden, Polen en Italië.

Het laatste land op de planning is België, waar Bad Bunny op 22 juli 2026 een optreden geeft in het Koning Boudewijnstadion in Brussel. Kaartjes gaan vanaf 9 mei in de verkoop.

Opnames derde seizoen 'Avatar: The Last Airbender' al bezig

Karen Luiken-09 augustus 2025 om 07:45

Terwijl fans met smart wachten op het tweede seizoen van ‘Avatar: The Last Airbender’, wordt er achter de schermen al keihard gewerkt aan het vervolg. Acteur Daniel Dae Kim heeft bekendgemaakt dat de opnames van het derde seizoen in volle gang zijn.

De camera’s staan al een tijdje te draaien, bevestigt de acteur, die Fire Lord Ozai speelt in de reeks. De opnames zijn volgens hem al voor één derde voltooid en de productie vindt momenteel plaats in Vancouver.

“We zitten momenteel midden in de opnames”, aldus Daniel Dae Kim in een gesprek met ScreenRant. “Sterker nog: ik ben gisterenavond vanuit Vancouver ingevlogen. Ik denk dat we nu ongeveer op een derde van de opnames zitten.”

De opnames van het tweede seizoen zijn in mei afgerond, en vrijwel meteen daarna zijn de opnames voor het derde seizoen gestart. Het is nog niet bekend wanneer we de twee seizoenen op Netflix kunnen verwachten.

Fans doen gender reveal tijdens Antwerps concert Ed Sheeran

Karen Luiken-09 augustus 2025 om 07:18

Het concert van Ed Sheeran in Antwerpen heeft voor twee fans een extra speciaal tintje gekregen. Het koppel, dat in verwachting is van een kindje, maakte tijdens de show het geslacht van hun kleine spruit bekend. Met hulp van Ed nota bene!

Het gebeurde allemaal in Park Middenvijver, waar Ed Sheeran zijn concert gaf. Daar, op het podium, kreeg Ed een envelop aangereikt die hij in het bijzijn van duizenden fans openmaakte. In de envelop zat een briefje met daarop het geslacht van het ongeboren kindje van het koppel waar de envelop van afkomstig was. “Daar gaan we dan! Het is een jongen”, riep Ed door zijn microfoon.

Een dag daarvoor stond Ed ook al op het podium in ons land. En ook daar gebeurde iets speciaals. Een man vroeg zijn partner ten huwelijk.

Ontdek meer