Het is dit jaar tijd voor de derde film uit het ‘Now You See Me’-universum. In de herfst komt het vervolg op de tweede film uit en de trailer daarvan is deze week verschenen.
De ‘Now You See Me’-reeks gaat over een groep goochelaars die corrupte zakenmensen berooft en de vangst aan hun publiek geeft. In de derde film, die ‘Now You See Me: Now You Don’t’ heet, zien we hoe de gepensioneerde illusionisten van de Horsemen bij een diamantroof herenigd worden met de nieuwe artiesten Greenblatt, Smith en Sessa. Samen gaan ze op jacht naar gevaarlijke criminelen.
Rollen in de film zijn weggelegd voor Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco, Isla Fisher, Justice Smith, Dominic Sessa, Ariana Greenblatt, with Rosamund Pike, en Morgan Freeman.
De eerste film uit de franchise kwam in 2013 uit, de tweede in 2016. Op de derde hebben we wat langer moeten wachten, maar die verschijnt op 14 november dan eindelijk op het witte doek.
Een pijnlijk vertrek in ‘De Mol’ tijdens de aflevering van zondagavond. Het is natuurlijk nooit leuk om het programma te moeten verlaten, maar als dat nét voor de finale gebeurt, is het extra zuur. En die pech gaat helaas naar Nimrod.
Nimrod voelde het vertrek aankomen, zei hij vlak na zijn eliminatie. “Ik wist het al een beetje. Super jammer, maar goed... Ik ben wel heel dankbaar. Het was de meest gekke ervaring van mijn leven.”
Met het vertrek van Nimrod zijn ook de drie overgebleven kandidaten en daarmee de finalisten bekend. Alexy, Michèle en Sarah zijn nog over en maken kans op de prijzenpot. Eén van hen is de mol. Maar wie dat is? Daar komen we heel snel achter!
Er is zaterdag een bomaanslag verijdeld tijdens een gratis concert van Lady Gaga in Rio de Janeiro. Bij het evenement waren zo’n twee miljoen bezoekers aanwezig. Dat melden verschillende media.
Meerdere personen zouden volgens de politie (onder andere minderjarige) concertbezoekers hebben geronseld om een aanval met zelfgemaakte explosieven en molotovcocktails uit te voeren.
Het gebeurde tijdens een groot concert van Lady Gaga op het strand van Copacabana in het Braziliaanse Rio de Janeiro. Het evenement was gratis toegankelijk en werd bezocht door zo'n twee miljoen mensen.
Twee verdachten zijn inmiddels aangehouden. Het gaat in een man en een tiener, maar meer is niet bekend over hun identiteit.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/05 Adele
- 06/05 Ruth Beeckmans
- 07/05 MrBeast
- 08/05 Julie Vermeire
- 10/05 MEAU