Na vier jaar radiostilte is Lorde helemaal terug. De Nieuw-Zeelandse zangeres dropt op 27 juni haar vierde album ‘Virgin’ en gaf ons vorige week al een voorproefje met de single ‘What Was That’. Volgens haarzelf is dit haar "muzikale wedergeboorte" en “100% geschreven in bloed”. Intens? Absoluut. Maar ook helemaal Lorde.
Lorde is back: dit weten we over haar nieuwe album ‘Virgin’
De eerste hints kwamen via TikTok, waar ze voor het eerst ooit iets postte: een casual wandeling door Washington Square Park met een snippet van haar nieuwste single 'What Was That?' op de achtergrond. Kort daarna verraste ze fans met een pop-up op exact die plek. De opkomst was zó groot dat de politie moest tussenkomen.
In een voice note aan fans noemt ze deze fase haar “muzikale wedergeboorte”. “Ik ben nog nooit zo bewust geweest van elke stap in dit proces”, klinkt het.
Je kunt er films kijken, series, documentaires, komedieshows en binnenkort zelfs live raketlanceringen. Netflix maakt in een persbericht bekend dat ze de krachten gaat bundelen met NASA.
Nog deze zomer zal het mogelijk zijn om via Netflix naar beelden vanuit het International Space Station (ISS) te kijken. Dat kunnen ruimtewandelingen van astronauten zijn, maar ook raketlanceringen die tot in de puntjes zijn voorbereid.
‘Of je nu een diehard ruimtenerd bent of gewoon iemand die er echt van geniet om de aarde te zien oplichten vanaf 400 kilometer hoogte, het aftellen is officieel begonnen’, schrijft Netflix in de aankondiging. ‘Dus ga je gang, stel een herinnering in, pak wat popcorn en kantel je scherm omhoog. De volgende grote sprong voor de mensheid begint misschien wel met jouw play-knop.’
Een precieze lanceringsdatum voor de NASA-beelden is er nog niet. Er wordt gesproken van ‘later deze zomer’.
Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.
De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.
Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Manuals
- 02/07 Margot Robbie