Zijn naam was jarenlang synoniem voor succes in de muziekindustrie, maar vandaag hangt er een compleet ander verhaal rond P. Diddy. De Amerikaanse rapper en producent, ook bekend als Puff Daddy of Sean Combs, wordt op 5 mei voor de rechter verwacht voor een indrukwekkende lijst van 250 aanklachten. Daarin zitten zware beschuldigingen zoals mensenhandel, seksuele uitbuiting, afpersing en zelfs feiten met minderjarigen.
'Telefacts' duikt in het schandaal rond P. Diddy
Telefacts
Na een video waarin te zien is hoe hij zijn ex Cassandra Ventura mishandelt, raakte Diddy vorig jaar al in opspraak. Zij klaagde de rapper aan voor fysiek misbruik, seksuele slavernij en verkrachting, maar een dag na de aanklacht sloten de twee partijen een minnelijke schikking. De eens zo succesvolle zanger, platenbaas en producent viel echter voor altijd van zijn voetstuk
VTM-docureeks ‘Telefacts: Bad Boy Diddy’ duikt op 1 en 8 mei (om 23u45) in het controversiële leven van de gevallen ster. Verwacht nooit eerder vertoonde beelden, getuigenissen van jeugdvrienden, ex-bodyguard Gene Deal, juristen en vermeende slachtoffers. Een blik achter de schermen van een imperium dat instortte.
Te zien bij VTM en VTM GO.
Taylor Swift heeft een belangrijke mijlpaal in haar leven bereikt. De zangeres is na een hele lange periode eindelijk eigenaar van haar eigen muziek.
Het nieuws wordt bekendgemaakt via een uitgebreide brief op de website van Taylor. “Alle muziek die ik ooit heb gemaakt, is nu van mij”, aldus de zangeres. “Zeggen dat dit mijn grootste droom is die uitkomt, is nog een understatement.”
In 2019 verloor Taylor de rechten van haar eerste zes albums nadat Scooter Braun de muziek in handen kreeg door platenlabel Big Machine Records op te kopen. Taylor stond daar destijds onder contract. De twee kregen ruzie en Taylor beschuldigde hem zelfs van medeplichtigheid aan ‘onophoudelijke, manipulatieve pesterijen’. Ook Kanye West, die ook bij Brauns label zat, zou daar schuldig aan zijn.
Het leek volgens Taylor ‘lange tijd ondenkbaar’ dat ze de rechten op haar eigen muziek terug zou krijgen, maar dat moment is nu dan eindelijk toch aangebroken. “Ik had niet gedacht dat het ooit nog zou gebeuren”, vervolgt ze in haar brief.
Shawn Mendes komt deze kant op. De zanger kondigt op Instagram aan dat hij weer op tournee gaat en dat hij vanaf augustus een paar optredens in verschillende Europese steden zal geven.
Het nieuws komt bijna drie jaar nadat Shawn in 2022 zijn wereldtournee moest cancelen zodat hij zich op zijn mentale gezondheid kon focussen. Het ging een tijdje niet zo lekker met hem, maar inmiddels is Shawn weer hersteld en is hij klaar voor zijn comeback. “Daar gaan we dan, weer op reis”, schrijft hij op social media.
In augustus bezoekt Shawn onder andere de landen Polen, Hongarije, Duitsland, Spanje, Portugal en het Verenigd Koninkrijk. Belgische fans die een concert willen bezoeken, kunnen het beste naar Amsterdam afreizen. Daar staat Shawn – die België met zijn tour helaas overslaat – op 20 augustus.
Kaartjes voor de shows gaan op 6 juni in de verkoop.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 31/05 Amelie Lens
- 01/06 Elias Verwilt
- 01/06 Tom Holland
- 05/06 Troye Sivan
- 07/06 Mathias Coppens