Nieuw seizoen 'Campus Cup' bijna op de buis

Karen Luiken-30 april 2025 om 08:08

‘Campus Cup’ keert terug voor een nieuw seizoen. Vanaf maandag 19 mei is het programma te zien op VRT Canvas.

In ‘Campus Cup’ ontvangt presentator Otto-Jan Ham voor elke aflevering twee teams van vier studenten die strijden voor de felbegeerde Campus Cup. Na zes weken met zeventien afleveringen, vier kwartfinales, twee halve finales en een finale is er slechts plek voor één winnaar. Wordt het een universiteit of een hogeschool, en wie treden in de voetsporen van de studenten Rechten van de KU Leuven, die vorig jaar de winst mee naar huis namen? Dat wordt bekend in de allerlaatste aflevering op donderdag 26 juni.

Aan dit seizoen doen 21 teams van universiteiten mee en 13 van hogescholen. De beste 8 gaan door naar de kwartfinales. In de eerste aflevering is het de beurt aan Biologie UGENT, Rechten UGENT, Journalistiek VUB, Film, Tv en Video LUCA, Lager Onderwijs ODISEE, Nautische Wetenschappen AMA, Chemie UA en Geschiedenis KUL.

'Juicequeen' Yvonne Coldeweijer stelt tv-show opnieuw uit

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 10:43

Yvonne Coldeweijer, beter bekend als dé Juicequeen van Nederland, ziet haar nieuwe tv-programma ‘De Juice’ opnieuw uitgesteld worden.

Talpa bevestigt dat de lancering on hold staat. Een duidelijke reden krijgen we niet, maar dat er iets schuurt, is duidelijk: eindredacteur Eric de Munck stapte op omdat zijn “creatieve visie niet langer overeenkwam met die van Yvonne”.

En dat terwijl Coldeweijer net aan een grote comeback werkte. Ze stopte eerder met haar populaire Instagram-juicekanaal, waar honderdduizenden Nederlanders én Belgen dagelijks kwamen kijken voor celebrity-roddels, om ruimte te maken voor een nieuw hoofdstuk op tv. ‘De Juice’ moest een recht-voor-de-raap talkshow worden waar het belangrijkste entertainmentnieuws van de dag besproken wordt, zonder filter en met gasten die durven zeggen wat anderen fluisteren.

Maar die comeback laat nog even op zich wachten dus. Wordt vervolgd...

‘9 feestjes voor de kater 2’ staat nu volledig op VRT MAX

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 10:36

Celie en Aster zijn terug… en hun vriendschap is nog altijd even ingewikkeld, chaotisch en herkenbaar als in seizoen 1. ‘9 feestjes voor de kater 2’ staat vanaf nu volledig op VRT MAX, klaar om in één ruk te bingen voor iedereen die houdt van messy besties en quarterlife drama dat nét iets te bekend klinkt.

In het nieuwe seizoen proberen Celie (Veerle Dejaeger) en Aster (Nidal van Rijn) hun vriendschap nieuw leven in te blazen, twee jaar na hun dramatische break-up. Ze willen deze keer “normale vrienden” zijn: elkaar wat ruimte geven, minder aan elkaar hangen… en zelfs beginnen daten. Enter Max, gespeeld door Nathan Naenen ('WtFock') en Raven, vertolkt door Jean Janssens ('Liefdestips Aan Mezelf'). Alleen weten die twee totaal niet in welk emotioneel mijnenveld ze stappen. Want wat als je merkt dat de persoon die je date misschien niet degene is die het dichtst bij je hart zit?

Het eerste seizoen werd internationaal opgepikt en sleepte prijzen in de wacht op onder andere Indie Short Fest, de Milan Independent Awards en het Indie X Film Fest. Er volgden nominaties voor een Gouden Roos en zelfs internationale selecties. Seizoen 2 bouwt daar moeiteloos op verder: nog scherper, nog gevoeliger en nog grappiger, met acteerwerk dat perfect balanceert tussen chaos en kwetsbaarheid.

Zin om mee te duiken in hun emotionele achtbaan? ‘9 feestjes voor de kater 2’ staat nu volledig op VRT MAX.

Ontdek meer