TAGMAG & Peterman crashen de Overpoort en jij wil erbij zijn

Chelsy Vanlerberghe-28 april 2025 om 14:07

Zet dinsdag 29 april in je agenda, want TAGMAG trekt naar de Overpoort voor een take over waar je bij wil zijn. Samen met Peterman crashen we de 8 bekendste cafés van Gent voor een avond vol goede muziek, gratis shotjes en leuke goodies.

Op het programma van de TAGMAG Overpoort Take Over powered by Peterman? Een kroegentocht langs acht cafés die elke student in Gent wel kent: Kofschip, Wunderbar, Delirium, Pallieter, Pere Total, Coulissen, Delta en Yucca. We trekken van bar naar bar en sleuren je mee in het feestgedruis.

DJ’s die weten wat ze doen? Check. Gratis Peterman-shotjes om erin te vliegen? Check. Cafés waar het altijd ambiance is, maar nu nog net dat tikkeltje meer? Dubbelcheck.

Je weet waar je dinsdag moet zijn. Tot daar!

Extra plaatsen vrij voor BK Beerpong 2025

Chelsy Vanlerberghe-04 juli 2025 om 11:23

Goed nieuws voor wie naast een ticket greep: er zijn extra plekken vrijgekomen voor het Belgisch Kampioenschap Beerpong! De organisatie voegt 10 extra poules toe, goed voor 40 bijkomende plekken, wat de teller op 168 teams zet.

Die extra plaatsen zijn in eerste instantie voorbehouden voor mensen die zich eerder op de reservelijst zetten. Sta je daar nog niet op? Dan is dit hét moment om actie te ondernemen: via dit formulier maak je nog kans om je in te schrijven.

Het BK Beerpong, ook wel Beats n’ Bots, gaat door op zaterdag 6 september in Lichtervelde, en is véél meer dan een simpel toernooi. Denk: festivalvibes, optredens, een gratis camping en een koelkast vol pinten. Vrijdagavond is er een pre-party met Preuteleute, op zaterdag knallen onder meer Wim Soutaer, TLP en Sabrina’s Feestje het weekend in gang.

Wat krijg je per teamticket (2 personen)?

  • Je plek in het toernooi
  • Twee festivaltickets
  • Gratis camping van vrijdag t.e.m. zondag
  • Een royale voorraad bier

TAGMAG is trouwens opnieuw partner van het event, en we doen zelf ook mee. Wie weet staan we binnenkort wel tegenover je aan de tafel. Tot op het veld! Schrijf je hier snel in mocht je dat nog niet gedaan hebben.

Schrijf je in voor 'Kotmadam Sarafian'

Simon Smetryns-04 juli 2025 om 09:11

Studeer je in Gent (of ga je binnenkort in Gent studeren), ben je niet bang voor een beetje camera-actie en wil je vanaf september 2025 tot en met juni 2026 op kot? Dan is dit je kans!

Voor het tweede seizoen van 'Kotmadam Sarafian' op VTM zoekt productiehuis Borgerhoff & Lamberigts TV nieuwe studenten die samen met Barbara Sarafian onder één dak willen wonen. Barbara is niet zomaar een huisbaas: ze is je kotmadam, een luisterend oor en soms ook een strenge mama. Maar vooral iemand die van het kot een warme thuis maakt, met duidelijke afspraken én genoeg ruimte voor plezier en vriendschap.

Klinkt dit als iets voor jou? Schrijf je dan nu in en wie weet beleef jij binnenkort een uniek kotavontuur.

Opgelet: je kan nog inschrijven tot zondag 13 juli '25.

Ontdek meer