Vierde castlid nieuwe 'Hunger Games'-film aangekondigd

Karen Luiken-28 april 2025 om 07:54

In een paar dagen tijd zijn er maar liefst vier castleden voor de aankomende film ‘The Hunger Games: Sunrise of the Reaping’ aangekondigd. De laatste aanwinst? Dat is niemand minder dan Jesse Plemons.

Jesse, bekend van heel veel bekende titels waaronder ‘Black Mirror’, ‘Breaking Bad’ en ‘Civil War’, kruipt volgens Variety in de huid van een jonge versie van het Plutarch Heavensbee. Dat personage werd in de originele films gespeeld door Philip Seymour Hoffman.

Andere acteurs die in de nieuwe film gaan spelen, zijn Joseph Zada, Whitney Peak en McKenna Grace. Zij gaan de rollen spelen van respectievelijk Haymitch Abernathy, Lenore Dove Baird (de vriendin van Haymitch) en Maysilee Donner.

‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ is gebaseerd op een boek en speelt zich 24 jaar voor de gebeurtenissen uit de originele ‘Hunger Games’-verhalen af. Dit verhaal draait om Haymitch Abernathy (voorheen gespeeld door Woody Harrelson), die wordt gekozen als een van de ongelukkige tributen om te vechten voor zijn leven.

Jade Thirlwall brengt deze zomer eerste soloalbum uit

Karen Luiken-15 mei 2025 om 07:53

Muziek maken doet ze al jaren, maar deze zomer brengt Jade Thirlwall voor de allereerste keer een soloalbum uit. Dat maakt de Little Mix-zangeres bekend via Instagram.

De plaat heet ‘That’s Showbizz Baby’ en verschijnt op 12 september. De lancering van het album gaat gepaard met een tour in Ierland en het Verenigd Koninkrijk, die op 8 oktober van start gaat in Dublin. Daarna treedt Jade in twee weken tijd op in Belfast, Brighton, Manchester, Glasgow, Leeds, Birmingham, Newcastle en Londen.

Jade focust zich al een tijdje op haar solocarrière nadat zij en haar Little Mix-collega’s in 2022 besloten een pauze voor onbepaalde tijd in te lassen.

Nog twee seizoenen voor 'Bridgerton' bevestigd

Karen Luiken-15 mei 2025 om 07:48

Het is feest voor fans van ‘Bridgerton’. Netflix heeft bekendgemaakt dat het vierde seizoen van de reeks in 2026 verschijnt. Maar dat is nog lang niet alles, want er komen ook twee nieuwe seizoenen aan!

Het vierde seizoen draait om Benedict (gespeeld door Luke Thompson), de tweede zoon van de Bridgerton-familie. In een persbericht schrijft Netflix dat hij zich niet net zoals zijn broers wil settelen, maar dat zijn perspectief verandert wanneer hij de betoverende Sophie Baek (gespeeld door Yerin Ha) tegenkomt op het gemaskerde bal van zijn moeder.

Het vierde seizoen verschijnt ergens in 2026, maar een exacte releasedatum is er nog niet. Wanneer het vijfde en zesde seizoen verschijnen en waar ze over zullen gaan, is ook nog niet bekend.

Naast Luke Thompson en Yerin Ha zijn er in het vierde seizoen ook rollen weggelegd voor Jonathan Bailey (Anthony Bridgerton), Victor Alli (Lord John Stirling), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Julie Andrews (Lady Whistledown), Lorraine Ashbourne (Mrs. Varley), Simone Ashley (Kate Bridgerton), Masali Baduza (Michaela Stirling), Nicola Coughlan (Penelope Bridgerton), Dodd (Francesca Stirling), Daniel Francis (Lord Marcus Anderson), Gemmell (Violet Bridgerton), Florence Hunt (Hyacinth Bridgerton), Martins Imhangbe (Will Mondrich), Claudia Jessie (Eloise Bridgerton), Newton (Colin Bridgerton), Katie Leung (Lady Araminta Gun), Michelle Mao (Rosamund Li), Emma Naomi (Alice Mondrich), Golda Rosheuvel (Queen Charlotte), Hugh Sachs (Brimsley), Will Tilston (Gregory Bridgerton), Polly Walker (Portia Featherington) en Isabella Wei (Posy Li).

Ontdek meer