Sydney Sweeney pakt hoofdrol in verfilming van game 'Split Fiction'

Karen Luiken-25 april 2025 om 13:05

Er is een verfilming in de maak van de populaire videogame ‘Split Fiction’ en niemand minder dan Sydney Sweeney gaat daar de hoofdrol in spelen. Dat maakt Variety bekend.

‘Split Fiction’ combineert fantasy met sciencefiction en volgt twee auteurs, Mio en Zoe, die gevangen raken in de werelden die ze zelf creëerden. In het spel kom je split-screen gevechten tegen, platformuitdagingen en heeft elk personage zijn eigen vaardigheden.

Sydney Sweeney verzorgt naast haar acteerrol ook de uitvoerende productie van de verfilming. De regie is in handen van Jon M. Chu, en Rhett Reese en Paul Wernick - de scenarioschrijvers van ‘Deadpool & Wolverine’ - zijn verantwoordelijk voor het script.

Netflix gaat raketlanceringen livestreamen

Karen Luiken-01 juli 2025 om 11:46

Je kunt er films kijken, series, documentaires, komedieshows en binnenkort zelfs live raketlanceringen. Netflix maakt in een persbericht bekend dat ze de krachten gaat bundelen met NASA.

Nog deze zomer zal het mogelijk zijn om via Netflix naar beelden vanuit het International Space Station (ISS) te kijken. Dat kunnen ruimtewandelingen van astronauten zijn, maar ook raketlanceringen die tot in de puntjes zijn voorbereid.

‘Of je nu een diehard ruimtenerd bent of gewoon iemand die er echt van geniet om de aarde te zien oplichten vanaf 400 kilometer hoogte, het aftellen is officieel begonnen’, schrijft Netflix in de aankondiging. ‘Dus ga je gang, stel een herinnering in, pak wat popcorn en kantel je scherm omhoog. De volgende grote sprong voor de mensheid begint misschien wel met jouw play-knop.’

Een precieze lanceringsdatum voor de NASA-beelden is er nog niet. Er wordt gesproken van ‘later deze zomer’.

Muzikale film Miley Cyrus komt naar Disney+

Karen Luiken-01 juli 2025 om 11:39

Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.

De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.

Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.

Ontdek meer