Twee maanden na het overlijden van Michelle Trachtenberg heeft Penn Badgley voor het eerst gereageerd op het tragische gebeuren. In een gesprek met E! News herdenkt hij zijn voormalige ‘Gossip Girl’-collega.
Penn Badgley herdenkt 'Gossip Girl'-collega Michelle Trachtenberg
“Wat ik me van haar herinner, is dat ze ongelooflijk snel moest lachen”, aldus Penn over Michelle. “Ze was echt vrolijk. We hebben allemaal onze ups en downs, onze licht- en schaduwkanten. Maar zij had ondanks haar volwassenheid een kinderlijke, vrolijke lach.”
Penn heeft Michelle al meer dan tien jaar niet meer gezien, maar toch omschrijft hij haar nog steeds als iemand met ‘een puur hart’. Haar overlijden noemt hij surrealistisch. “Het is echt heel triest", zegt de acteur.
Michelle werd in februari op 39-jarige leeftijd dood aangetroffen in haar appartement. Eerder deze maand bleek dat ze overleed aan de gevolgen van diabetes.
‘10 Things I Hate About You’-regisseur werkt aan opvolger
Er komt een nieuwe 10 Things-film aan. Gil Junger, de regisseur van de iconische tienerklassieker uit 1999 met Julia Stiles en Heath Ledger, heeft in interviews met Amerikaanse media onthuld dat hij werkt aan een opvolger: '10 Things I Hate About Dating.'
De film is nog niet officieel goedgekeurd, maar de plannen zijn ambitieus. Junger ziet het als het eerste deel van een trilogie, gevolgd door '10 Things I Hate About Marriage' en '10 Things I Hate About Kids'.
Volgens hem wordt het geen typische romcom, maar eerder “een liefdesverhaal voor mensen die de datingapps al drie keer verwijderd en opnieuw geïnstalleerd hebben,” vertelde hij aan Entertainment Weekly. Net zoals de originele film gebaseerd was op 'Shakespeare', haalt dit nieuwe verhaal inspiratie uit 'Molières Le Misanthrope'.
Het is nog niet duidelijk in hoeverre het verhaal of de cast aansluit bij de originele film, maar Junger sluit cameo’s van Julia Stiles en Larry Miller zeker niet uit. Over Heath Ledger, die in 2008 overleed, zei hij tegen People: “Hij verdient het om geliefd te worden.” Een eerbetoon aan de overleden acteur komt er dus sowieso.
De originele film werd een cultklassieker en katapulteerde Ledger en Stiles naar wereldfaam. Of '10 Things I Hate About Dating' dat opnieuw kan doen voor een nieuwe generatie? Dat zien we hopelijk snel.
Chris Brown opgepakt in Manchester voor zware mishandeling
Chris Brown is donderdagnacht gearresteerd in een hotel in Manchester. De zanger wordt aangeklaagd voor een zware mishandeling die twee jaar geleden zou hebben plaatsgevonden in een nachtclub in Londen. Hij zou daar iemand met een fles hebben aangevallen.
De 36-jarige artiest werd officieel aangeklaagd voor “grievous bodily harm with intent”, een ernstige aanklacht onder de Britse wetgeving. Hij zit voorlopig vast en moest vrijdag voor de rechter verschijnen.
Brown is momenteel in het Verenigd Koninkrijk voor zijn ‘Breezy Bowl XX’-tour, die midden juni van start zou gaan in Manchester. Of die shows nog doorgaan, is op dit moment niet duidelijk.
Het is niet de eerste keer dat Chris Brown in aanraking komt met justitie. In 2009 pleitte hij schuldig aan de mishandeling van zijn toenmalige vriendin Rihanna. Ook in de jaren daarna volgden verschillende beschuldigingen van geweld, vaak tegen vrouwen.
Zijn team heeft voorlopig nog geen commentaar gegeven.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 16/05 Dimitri Vegas
- 19/05 Nono Wauters
- 19/05 Marshmello
- 19/05 Sam Smith
- 19/05 JoJo Siwa