YouTuber Kalvijn papa geworden

Karen Luiken-21 april 2025 om 14:37

YouTuber Kalvijn is voor het eerst papa geworden. Zijn vrouw Nina is bevallen van een kindje. Dat maakt het stel bekend via social media.

Het gaat om een jongetje dat de naam Tobi heeft gekregen. “Welkom op de wereld”, schrijven Kalvijn en Nina bij een foto van hun kersverse gezinnetje. Hun zoontje zag op 18 april het levenslicht.

In november vorig jaar maakten de tortelduifjes bekend voor het eerst ouders te worden. Eerder deze maand stapten ze in het prachtige Italiaanse plaatsje Umbrië in het huwelijksbootje.

Derde seizoen 'Echte Meisjes in de Jungle' komt naar Streamz

Karen Luiken-08 oktober 2025 om 15:48

Wie fan is van realitytelevisie, moet binnenkort zeker eens een kijkje nemen op Streamz. Het videoplatform biedt al heel veel verschillende titels aan, maar binnenkort komt daar nog een toppertje bij. Het derde seizoen van 'Echte Meisjes in de Jungle' komt naar de streamingsdienst!

Speciaal voor de reeks verruilen twaalf Nederlandse realitysterren hun luxe leventjes voor een primitieve reis naar Colombia. Ze zullen het zonder kilo’s make-up, nepnagels en vers opgemaakte bedden moeten doen, en nemen het in opdrachten (vol modder) tegen elkaar op. Met als resultaat: drama, ruzie en heel veel humor.

Aan dit seizoen doen Joan Pronk, Christina Curry, Michella Kox, Sharon Ipema, Beate van der Weide, Elodie Laay, Nycole Dias, Jessica Yu Ching Chu, Jawahir Khalifa, Nicol Kremers, Greetje Hakvoort en Daniëlle Balk mee. Valerio Zeno presenteert de boel.

Het derde seizoen van de realityshow kwam in januari al online in Nederland, maar wij hebben er iets langer op moeten wachten. En dat wachten zal ook nog een paar weken extra in beslag nemen, want ‘Echte Meisjes’ komt op 3 november naar Streamz.

Nieuwste film in 'Predator'-franchise krijgt angstaanjagende trailer

Karen Luiken-07 oktober 2025 om 10:33

Er is een nieuwe trailer verschenen van 'Predator: Badlands', het nieuwste deel in de populaire 'Predator'-franchise. De film is vanaf 5 november te zien op het witte doek.

Het verhaal speelt zich af in de toekomst op een afgelegen planeet. Hier vindt een jonge Predator, verstoten door zijn clan, een onwaarschijnlijke bondgenoot in Thia en begint hij aan een verraderlijke reis op zoek naar de ultieme tegenstander.

De hoofdrollen worden gespeeld door Elle Fanning en Dimitrus Schuster-Koloamatangi. De film is geregisseerd door Dan Trachtenberg.

Ontdek meer