Deze actrice keert niet terug in vijfde seizoen 'Emily in Paris'

Karen Luiken-19 april 2025 om 08:28

Het vijfde seizoen van ‘Emily in Paris’ lijkt geen plek te hebben voor een origineel castlid. Deadline meldt dat Camille Razat niet in de lijst staat van terugkerende acteurs. Zij was de eerste vier seizoenen te zien als Camille, Emily’s voormalige vriendin en het vriendinnetje van Gabriel.

Het nieuws komt niet geheel als een verrassing, aangezien Camille aan het einde van het vierde seizoen haar koffers pakte en vertrok nadat ze er tevergeefs alles aan had gedaan om Gabriel voor zich terug te winnen. Ze fakete daarvoor zelfs een zwangerschap.

Wie wel terugkeren voor het vijfde seizoen, zijn Lily Collins (Emily Cooper), Lucas Bravo (Gabriel), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Ashley Park (Mindy Chen), Samuel Arnold (Julien), Bruno Gouery (Luc) en William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount ( Alfie) en Eugenio Franceschini (Marcello). Er is nog geen duidelijkheid over Thalia Besson (Genevieve).

De productie van het vijfde seizoen gaat in mei van start. Eerst in Rome daarna in Parijs. De première vindt nog dit jaar plaats.

ZO GÊNANT! Maar het ijs is wel gebroken...

Simon Smetryns-22 april 2025 om 15:32

In Poliakov Vodka Icebreakers gaan dj's Michael Amani & Nina Black de strijd aan met TikTokkers Amber & Tommy. Ze voeren gênante opdrachten uit om tools te verdienen waarmee ze een gigantisch ijsblok te lijf kunnen gaan. Alles voor die ene fles ijskoude Poliakov Vodka. Wie durft het verst te gaan?

Sydney Sweeney werkt mee aan film over videogame 'OutRun'

Karen Luiken-22 april 2025 om 14:49

Er is een film over het videospel ‘OutRun’ in de maak en niemand minder dan Sydney Sweeney werkt daaraan mee. De actrice is volgens Deadline betrokken als producent.

Het spel waar de film op gebaseerd is, komt uit 1986 en is een arcadespel in het racegenre. OutRun staat vooral bekend om zijn baanbrekende hardware en graphics.

Naast Sydney werkt ook Michael Buy mee aan de film. Hij is de regisseur en werkt samen met Bradley Fuller.

OutRun is al het zoveelste spel waar nu een verfilming van komt. In de afgelopen jaren zagen we onder meer ‘The Super Mario Bros. Movie’ en ‘Five Nights at Freddy’s’ voorbijkomen, die allebei een groot succes werden.

Ontdek meer