Deze actrice keert niet terug in vijfde seizoen 'Emily in Paris'

Karen Luiken-19 april 2025 om 08:28

Het vijfde seizoen van ‘Emily in Paris’ lijkt geen plek te hebben voor een origineel castlid. Deadline meldt dat Camille Razat niet in de lijst staat van terugkerende acteurs. Zij was de eerste vier seizoenen te zien als Camille, Emily’s voormalige vriendin en het vriendinnetje van Gabriel.

Het nieuws komt niet geheel als een verrassing, aangezien Camille aan het einde van het vierde seizoen haar koffers pakte en vertrok nadat ze er tevergeefs alles aan had gedaan om Gabriel voor zich terug te winnen. Ze fakete daarvoor zelfs een zwangerschap.

Wie wel terugkeren voor het vijfde seizoen, zijn Lily Collins (Emily Cooper), Lucas Bravo (Gabriel), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Ashley Park (Mindy Chen), Samuel Arnold (Julien), Bruno Gouery (Luc) en William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount ( Alfie) en Eugenio Franceschini (Marcello). Er is nog geen duidelijkheid over Thalia Besson (Genevieve).

De productie van het vijfde seizoen gaat in mei van start. Eerst in Rome daarna in Parijs. De première vindt nog dit jaar plaats.

Nieuwe 'Wicked'-film krijgt een trailer

Karen Luiken-05 juni 2025 om 05:21

Na het succes van ‘Wicked’ komt dit jaar het vervolg naar het witte doek. Universal Pictures heeft de trailer van die film, ‘Wicked: For Good’ genaamd, nu gedeeld.

In de nieuwe film gaat het verhaal van Elphaba en Glinda verder waar het gebleven was na de eerste film. Elphaba worstelt met haar nieuwe identiteit als Wicked Witch, terwijl Glinda wordt geprezen als Glinda the Good. Hun vriendschap wordt op de proef gesteld terwijl ze zich een weg banen door het politieke klimaat van Oz en de gevolgen van hun daden.

De hoofdrollen in ‘Wicked: For Good’ worden net als in zijn voorganger gespeeld door Cynthia Erivo, Ariana Grande en Jeff Goldblum. Zij kruipen opnieuw in de huid van de personages Elphaba, Glinda en de tovenaar van Oz. Andere terugkerende sterren zijn Michelle Yeoh als Madame Morible en Jonathan Bailey als Fiyero.

‘Wicked: For Good’ gaat in november in première.

'Snow White' live action-remake komt bijna naar Disney+

Karen Luiken-05 juni 2025 om 05:06

Lekker comfortabel vanuit je eigen huis naar de live action-remake ‘Snow White’ kijken? Het kan binnenkort! De film die nu nog in de bioscoop draait, is vanaf 11 juni ook te zien bij Disney+.

De nieuwste ‘Snow White’ is een live action-hervertelling van ‘Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen’, die oorspronkelijk in 1937 als animatiefilm uitkwam. Het verhaal is inmiddels bekend, maar de film kent ook een aantal nieuwe aspecten, zoals nieuwe liedjes, nieuwe personages en natuurlijk nieuwe acteurs. De hoofdrol wordt gespeeld door Rachel Zegler.

De trailer zie je hieronder.

Ontdek meer