Ontdek hier de nieuwe trailer voor 'The Fantastic Four: First Steps'

Karen Luiken-19 april 2025 om 08:07

In afwachting van ‘The Fantastic Four: First Steps’ heeft Disney deze week een nieuwe trailer van de film gedeeld. Op 23 juli is het complete pareltje in de bioscoop te zien.

De film speelt zich af in een retro-futuristische wereld geïnspireerd op de jaren 1960 en introduceert Marvel’s first family bestaande uit Reed Richards (aka Mister Fantastich), Sue Storm (aka Invisible Woman), Johnny Storm (aka Human Torch) en Ben Grimm (aka The Thing). Ze zitten in hun grootste uitdaging tot nu als ze de aarde moeten verdedigen tegen een vraatzuchtige ruimtegod genaamd Galactus en zijn raadselachtige Herald, Silver Surfer en worden zo gedwongen om een balans te vinden tussen hun rol als helden en de kracht van hun familieband. En alsof Galactus' plan om de hele planeet en iedereen erop te verslinden nog niet erg genoeg was, wordt het plotseling heel persoonlijk.

De hoofdrollen worden gespeeld door Pedro Pascal, Joseph Quinn, Vanessa Kirby en Ebon Moss-Bachrach. Verder zie je ook Ralph Ineson, Julia Garner, Paul Walter Hauser, John Malkovich, Natasha Lyonne en Sarah Niles.

Ariana Grande en broer brengen eerste gezamenlijke nummer uit

Karen Luiken-09 juli 2025 om 15:12

Ariana Grande heeft de muzikale handen ineen geslagen met haar broer Frankie. De twee komen voor het eerst samen met een nummer.

Het nieuws wordt bekendgemaakt via de Instagram-pagina van Frankie. “Dit liedje is heel persoonlijk voor mij, en dat zij erop te horen is, maakt het nog betekenisvoller”, aldus de muzikant. “Ik kan niet wachten tot jullie het kunnen horen.”

Het gaat om een luxe versie van het nummer ‘Hotel Rock Bottom’, dat vrijdag verschijnt. Via Instagram krijgen fans alvast een voorproefje.

EOTB-ster Jaimy wordt papa

Karen Luiken-09 juli 2025 om 14:06

In ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ heeft hij nog even flink los kunnen gaan, maar nu lijkt Jaimy Kroesen toch afscheid te moeten gaan nemen van zijn wilde haren. De realityster maakt via Instagram bekend dat hij papa wordt.

Jaimy, die in het in het huidige seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ vooral goed kan vinden met PK Demi, is samen met zijn vriendin Sanne in blijde verwachting van een kleintje. “Wij worden papa en mama”, schrijft het koppel bij een foto op social media.

In de comments worden de papa en mama to be in veelvoud gefeliciteerd. Onder anderen hun EOTB-collega’s Marc Junior, Jonna en Joao laten van zich horen. “Proficiat hermano”, zo klinkt het.

Ontdek meer