Vierde seizoen '2DEZIT' is happening

Karen Luiken-10 april 2025 om 08:07

Ge-wel-dig nieuws over de populaire reeks ‘2DEZIT’. De cast heeft zojuist aangekondigd dat er een vierde seizoen op komst is.

Op de dag dat de opnames van het nieuwe seizoen zijn begonnen, hebben Lauren De Bie, Nidal van Rijn, Ferre Van den Broeck, Jente D'Hose, Eben Yehemdi en Willem Herbots de tijd genomen om een video te maken waarin ze het vierde seizoen aankondigen. “Countdown modus geactiveerd”, staat bij het filmpje geschreven.

In het vierde seizoen krijgen we te zien hoe de vriendengroep uit ‘2DEZIT’ de start van het nieuwe jaar viert. Een nieuw jaar waarin de kotgenoten vechten voor wat ze willen, al zal dat niet zonder de nodige pijn en offers gaan. Innerlijke demonen steken de kop op, oude liefdes botsen met nieuwe twijfels, hoge verwachtingen hebben invloed op de studies en zowel oude als nieuwe relaties komen onder druk te staan.

Het is nog niet bekend wanneer we de nieuwe afleveringen op Streamz kunnen verwachten.

Zwangerschap zit negende album Rihanna niet in de weg

Karen Luiken-07 mei 2025 om 15:26

De nieuwe zwangerschap van Rihanna – de zangeres is zwanger van haar derde kindje – betekent gelukkig niet dat er geen nieuw album komt. In een gesprek met Entertainment Tonight heeft ze een interessante update over haar negende plaat gedeeld.

Rihanna verscheen deze week met een babybuik op de rode loper van het Met Gala. Ze kondigde daarmee aan opnieuw moeder te worden, maar gaf daarnaast ook een fijne heads up over haar aankomende album. Toen ze de vraag kreeg of haar nieuwe zwangerschap betekende dat er geen negende plaat zou komen, zei ze vol overtuiging: “Neeeee!”

Ze belooft haar fans dat haar nieuwe album geen vertraging oploopt; alles verloopt nog steeds volgens plan. Het enige wat misschien wat later komt dan verwacht, zijn volgens Rihanna ‘misschien een paar video’s’. “Maar ik kan nog steeds zingen”, aldus de artiest.

Nieuwe film 'Heysel 85' brengt voetbaltragedie van 1985 naar het grote scherm

Chelsy Vanlerberghe-07 mei 2025 om 14:33

Er komt een film over een van de zwartste momenten in de voetbalgeschiedenis. ‘Heysel 85’ brengt de tragedie van het Heizeldrama naar het grote scherm. De opnames zijn net afgerond en de film verschijnt in het najaar van 2026 in de Belgische bioscopen.

Op 29 mei 1985 liep een voetbalmatch in Brussel compleet uit de hand. Tijdens de finale van de Europacup I tussen Liverpool en Juventus braken er rellen uit in het Heyselstadion. Supporters bestormden elkaar, er ontstond paniek, en een muur stortte in. Het gevolg: 39 doden en honderden gewonden.

De nieuwe film ‘Heysel 85’ brengt die tragische avond van 29 mei 1985 voor het eerst naar het grote scherm. Regisseur Teodora Ana Mihai (‘La Civil’) koos voor een fictief verhaal dat zich afspeelt tegen de achtergrond van de ramp. We volgen Marie (Violet Braeckman), dochter van de burgemeester van Brussel én zijn persattaché, en Luca Rossi (Matteo Simoni), een journalist met Italiaanse roots. Terwijl de situatie in het stadion ontspoort, raken ze verstrikt in hun plicht, emoties en de harde realiteit die zich voor hun ogen afspeelt.

Ontdek meer