Klaasje Meijer zwanger van eerste kindje

Karen Luiken-08 april 2025 om 08:28

Er komt nóg een K3-baby’tje aan! Voormalig lid van de meidengroep Klaasje Meijer is in verwachting van haar eerste kindje. Dat maakt ze bekend via Instagram.

De aankondiging gaat gepaard met twee foto’s waar Klaasje in een rode jurk en met babybuik op te zien is. “Vol verwondering in verwachting”, schrijft ze erbij.

Het wordt het eerste kindje voor de zangeres en Max van Geest, met wie ze afgelopen oktober in het huwelijksbootje stapte. Overige details over de zwangerschap, zoals het geslacht van het kleintje en de uitgerekende datum, ontbreken nog.

Klaasje is al het derde (voormalige) K3’tje in een paar jaar tijd dat moeder wordt. Hanne ging haar voor en werd in 2022 mama van zoontje Julien. Marthe is onlangs bevallen en geniet momenteel nog van haar zwangerschapsverlof. Zangeres Nora Gharib vult haar plekje bij K3 zolang op.

Deze twee acteurs ga je terugzien in nieuwe 'Hunger Games'

Karen Luiken-21 juni 2025 om 07:50

Dacht je dat de cast van de aankomende film ‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ niet beter kon? Think again! Er zijn weer twee nieuwe namen toegevoegd en die maken het geheel nóg indrukwekkender dan het al was.

Het gaat om Glenn Close en Billy Porter. De eerste uit dat rijtje kun je kennen uit ‘101 Dalmations’, de tweede had een rol in ‘POSÉ’. Glenn kruipt in de huid van Drusilla Sickle, een begeleidster bij District 12, en Billy gaat haar echtgenoot Magno Stift spelen. Ze krijgen allebei nieuwe rollen die nog niet eerder in de ‘Hunger Games’-franchise te zien waren.

De acteurs voegen zich bij de al eerder aangekondigde namen Joseph Zada (Haymitch Abernathy), Whitney Peak (Lenore Dove Baird), Mckenna Grace (Maysilee Donner), Jesse Plemons (Plutarch Heavensbee), Maya Hawke (Wiress), Kelvin Harrison Jr. (Beetee), Ralph Fiennes (Presidant Snow), Lili Taylor (Mags), Ben Wang (Wyatt), Molly McCann (Louella), Iona Bell als (Lou Lou), Kieran Culkin (Caeser Flickerman) en Elle Fanning (Effie Trinket).

‘The Hunger Games: Sunrise of the Reaping’ speelt zich 24 jaar vóór de originele ‘Hunger Games’-films af en draait om een jonge versie van Haymitch Abernathy (voorheen gespeeld door Woody Harrelson), die wordt gekozen als een van de ongelukkige tributen om te vechten voor zijn leven.

De film verschijnt op 20 november 2026.

Netflix dropt officiële trailer van tweede seizoen 'The Sandman'

Karen Luiken-21 juni 2025 om 07:49

Een paar maanden na het lossen van een teaser van het tweede seizoen van ‘The Sandman’, waarmee ook meteen de releasedatum werd aangekondigd, dropt Netflix nu nog meer nieuwe beelden. De officiële trailer is verschenen!

‘The Sandman’ is gebaseerd op de gelijknamige DC Comics-serie van Neil Gaiman en volgt Morpheus, de koning der Dromen, die na jaren gevangenschap aan een reis door verschillende werelden begint om terug te vinden wat hem ontnomen is en om zijn macht te herstellen.

Het eerste seizoen kwam in 2022 uit en vlak daarna werd het vervolg aangekondigd. Het tweede seizoen bestaat uit twee delen; het eerste deel verschijnt op 3 juli, het tweede op 24 juli.

Ontdek meer