Een paar dagen nadat de winst nét aan hem voorbijging in ‘Big Brother’, laat Mattheüs van zich horen. In een uitgebreid bericht op Instagram schrijft hij dankbaar te zijn, maar dat hij bepaalde situaties ook verkeerd heeft aangepakt.
Mattheüs heeft ‘dingen verkeerd aangepakt’ in ‘Big Brother’
Mattheüs heeft in het totaal 92 dagen in het ‘Big Brother’-huis gezeten. Hij stapte op de eerste dag binnen en liep er de laatste dag pas uit. Samen met Jordy en Sharice streed hij voor de winst in de finale, maar die zag hij helaas net aan zijn neus voorbijgaan. Jordy won, Mattheüs werd tweede.
“Het was een heel bewogen parcours waar ik soms letterlijk op mijn bek ben gegaan, maar altijd terug op beide benen ben gaan staan”, aldus Mattheüs. “Ik ben dankbaar voor de levenslessen. Ik heb ook beseft dat ik bepaalde dingen/situaties verkeerd heb aangepakt en daarbij belangrijke mensen heb gekwetst die dit zeker niet verdienden.”
De kandidaat vervolgt zijn bericht met de boodschap dat we niet altijd alles moeten geloven wat we online horen of zien. “Dingen kunnen snel misbegrepen of misplaatst worden."
Mattheüs schrijft niks concreets over zijn relatie. Hij kwam met een vriendin het huis binnen, maar zij besloot tijdens zijn verblijf in ‘Big Brother’ een punt achter de romance te zetten nadat hij interesse toonde in zijn medebewoners Milena en Jolien. Wel zegt hij dit: "Een belangrijke les voor mezelf is dat we allemaal mensen zijn die ook fouten maken en eruit moeten leren. Het was een bizarre ervaring waarbij ik mezelf vaak ben tegengekomen.”
Taylor Swift heeft een belangrijke mijlpaal in haar leven bereikt. De zangeres is na een hele lange periode eindelijk eigenaar van haar eigen muziek.
Het nieuws wordt bekendgemaakt via een uitgebreide brief op de website van Taylor. “Alle muziek die ik ooit heb gemaakt, is nu van mij”, aldus de zangeres. “Zeggen dat dit mijn grootste droom is die uitkomt, is nog een understatement.”
In 2019 verloor Taylor de rechten van haar eerste zes albums nadat Scooter Braun de muziek in handen kreeg door platenlabel Big Machine Records op te kopen. Taylor stond daar destijds onder contract. De twee kregen ruzie en Taylor beschuldigde hem zelfs van medeplichtigheid aan ‘onophoudelijke, manipulatieve pesterijen’. Ook Kanye West, die ook bij Brauns label zat, zou daar schuldig aan zijn.
Het leek volgens Taylor ‘lange tijd ondenkbaar’ dat ze de rechten op haar eigen muziek terug zou krijgen, maar dat moment is nu dan eindelijk toch aangebroken. “Ik had niet gedacht dat het ooit nog zou gebeuren”, vervolgt ze in haar brief.
Shawn Mendes komt deze kant op. De zanger kondigt op Instagram aan dat hij weer op tournee gaat en dat hij vanaf augustus een paar optredens in verschillende Europese steden zal geven.
Het nieuws komt bijna drie jaar nadat Shawn in 2022 zijn wereldtournee moest cancelen zodat hij zich op zijn mentale gezondheid kon focussen. Het ging een tijdje niet zo lekker met hem, maar inmiddels is Shawn weer hersteld en is hij klaar voor zijn comeback. “Daar gaan we dan, weer op reis”, schrijft hij op social media.
In augustus bezoekt Shawn onder andere de landen Polen, Hongarije, Duitsland, Spanje, Portugal en het Verenigd Koninkrijk. Belgische fans die een concert willen bezoeken, kunnen het beste naar Amsterdam afreizen. Daar staat Shawn – die België met zijn tour helaas overslaat – op 20 augustus.
Kaartjes voor de shows gaan op 6 juni in de verkoop.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/06 Elias Verwilt
- 01/06 Tom Holland
- 05/06 Troye Sivan
- 07/06 Mathias Coppens
- 07/06 Iggy Azalea