Mattheüs heeft ‘dingen verkeerd aangepakt’ in ‘Big Brother’

Karen Luiken-08 april 2025 om 07:32

Een paar dagen nadat de winst nét aan hem voorbijging in ‘Big Brother’, laat Mattheüs van zich horen. In een uitgebreid bericht op Instagram schrijft hij dankbaar te zijn, maar dat hij bepaalde situaties ook verkeerd heeft aangepakt.

Mattheüs heeft in het totaal 92 dagen in het ‘Big Brother’-huis gezeten. Hij stapte op de eerste dag binnen en liep er de laatste dag pas uit. Samen met Jordy en Sharice streed hij voor de winst in de finale, maar die zag hij helaas net aan zijn neus voorbijgaan. Jordy won, Mattheüs werd tweede.

“Het was een heel bewogen parcours waar ik soms letterlijk op mijn bek ben gegaan, maar altijd terug op beide benen ben gaan staan”, aldus Mattheüs. “Ik ben dankbaar voor de levenslessen. Ik heb ook beseft dat ik bepaalde dingen/situaties verkeerd heb aangepakt en daarbij belangrijke mensen heb gekwetst die dit zeker niet verdienden.”

De kandidaat vervolgt zijn bericht met de boodschap dat we niet altijd alles moeten geloven wat we online horen of zien. “Dingen kunnen snel misbegrepen of misplaatst worden."

Mattheüs schrijft niks concreets over zijn relatie. Hij kwam met een vriendin het huis binnen, maar zij besloot tijdens zijn verblijf in ‘Big Brother’ een punt achter de romance te zetten nadat hij interesse toonde in zijn medebewoners Milena en Jolien. Wel zegt hij dit: "Een belangrijke les voor mezelf is dat we allemaal mensen zijn die ook fouten maken en eruit moeten leren. Het was een bizarre ervaring waarbij ik mezelf vaak ben tegengekomen.”

EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:55

Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.

Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.

Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

'Big Brother'-ster Liese mama geworden

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:48

Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.

De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.

Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.

Ontdek meer