'Love is Blind'-baby geboren

Karen Luiken-07 april 2025 om 07:41

De ‘Love is Blind’-familie is weer een beetje groter geworden. Amber Pike en Matt Barnett, deelnemers van het allereerste seizoen, zijn ouders geworden.

De lovebirds laten via Instagram weten dat ze een dochtertje hebben mogen verwelkomen. “Baby Barnett is er en ze is perfecter dan ik ooit had durven dromen”, aldus Amber bij een foto van zichzelf, haar man en hun kersverse baby. “Als je het nog niet geraden had, Baby B is een meisje en ik kan nog steeds niet geloven dat het ziekenhuis ons haar mee naar huis heeft laten nemen en dat ze echt van ons is. Het zijn misschien de hormonen, maar ons hart is zo vol dat ik nauwelijks kan functioneren. Ik hoop dat dit geval nooit meer weggaat.”

Het meisje, waarvan de naam nog niet bekend is, is het eerste kindje voor Amber en Matt. De twee trouwden in 2018. Vorig jaar in oktober kondigde Amber haar zwangerschap aan.

'Big Brother'-ster Ronahi mama geworden

Karen Luiken-28 april 2025 om 08:04

De roze wolk is gearriveerd voor ‘Big Brother’-ster Ronahi. Via Instagram maakt ze bekend mama te zijn geworden van een zoontje.

“Niemand zo mooi als jij, niemand zo trots als wij”, schrijft Ronahi bij een foto van haar kindje. Het gaat om een zoon met de naam Ezri. Hij kwam op 24 april ter wereld.

Ronahi was te zien in het vorige seizoen van ‘Big Brother’. Ze verbleef 58 dagen in het huis toen ze als achtste naar huis werd gestuurd.

Vierde castlid nieuwe 'Hunger Games'-film aangekondigd

Karen Luiken-28 april 2025 om 07:54

In een paar dagen tijd zijn er maar liefst vier castleden voor de aankomende film ‘The Hunger Games: Sunrise of the Reaping’ aangekondigd. De laatste aanwinst? Dat is niemand minder dan Jesse Plemons.

Jesse, bekend van heel veel bekende titels waaronder ‘Black Mirror’, ‘Breaking Bad’ en ‘Civil War’, kruipt volgens Variety in de huid van een jonge versie van het Plutarch Heavensbee. Dat personage werd in de originele films gespeeld door Philip Seymour Hoffman.

Andere acteurs die in de nieuwe film gaan spelen, zijn Joseph Zada, Whitney Peak en McKenna Grace. Zij gaan de rollen spelen van respectievelijk Haymitch Abernathy, Lenore Dove Baird (de vriendin van Haymitch) en Maysilee Donner.

‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ is gebaseerd op een boek en speelt zich 24 jaar voor de gebeurtenissen uit de originele ‘Hunger Games’-verhalen af. Dit verhaal draait om Haymitch Abernathy (voorheen gespeeld door Woody Harrelson), die wordt gekozen als een van de ongelukkige tributen om te vechten voor zijn leven.

Ontdek meer