Een van de meest moordlustige poppen uit de geschiedenis keert terug. Deze zomer is het langverwachte vervolg van ‘M3GAN’ in de bioscoop te zien en de officiële trailer daarvan is nu verschenen.
De film speelt zich twee jaar na het vernietigen van M3GAN af. Haar uitvinder Gemma is nu een bekende auteur en een fervent voorstander van overheidstoezicht op AI. Gemma’s nichtje Cady is inmiddels veertien en als een echte puber verzet ze zich tegen de regels van haar overbezorgde tante.
Wat zij niet weten, is dat de onderliggende technologie van M3GAN gestolen is en misbruikt wordt door een grote wapenproducent om een geavanceerd wapen te maken voor het leger: Amelia, de ultieme killer-spion. Als het bewustzijn van Amelia toeneemt, is ze alleen steeds minder geneigd om bevelen op te volgen van mensen of om ze in leven te houden.
De toekomst van de mensheid staat op het spel en Gemma beseft dat er maar één ding op zit: ze brengt M3GAN weer tot leven en maakt haar met wat updates nog sneller, sterker en dodelijker. Als hun paden elkaar kruisen, zal moeten blijken wie de ultieme AI-bitch is.
Benieuwd naar de trailer? Die zie je hieronder!
Deze films en series verschijnen in december op Netflix
Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In december kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.
Series
- My Next Guest with David Letterman and Adam Sandler – 1 december
- The Abandons – 4 december
- Man vs. Baby – 11 december
- Emily in Paris (seizoen 5) – 18 december
- Stranger Things (seizoen 5, deel 2) – 26 december
Films
- Troll 2 – 1 december
- My Secret Santa – 3 december
- Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery – 12 december
- The Great Flood – 19 december
- Goodbye June – 24 december
Comedy special
- Matt Rife: Unwrapped – A Christmas Crowd Work Special – 2 december
- Ricky Gervais: Mortality – 30 december
Live events
- Jake Paul vs. Anthony Joshua – 20 december
- Christmas Gameday: Lions vs. Vikings – 25 december
- Christmas Gameday: Cowboy vs. Commanders – 25 december
Kids & familie
- CoComelon Lane (seizoen 6) – 1 december
- Elmo and Mark Rober’s Merry Giftmas – 8 december
Twee spin-offs 'Game of Thrones' krijgen nieuw seizoen
Fans van ‘Game of Thrones’ hoeven voorlopig niet bang te zijn dat ze zonder serie komen te zitten. HBO heeft niet één maar twee spin-offs van de populaire reeks verlengd met een nieuw seizoen. Het gaat om ‘House of the Dragon’ en ‘A Knight of the Seven Kingdoms'.
Bij ‘House of the Dragon’ gaat het alweer om het vierde seizoen. Het derde moet nog verschijnen en dat zal in de zomer van 2026 gebeuren. Het vervolg daarvan gaat volgens HBO in 2028 in première.
De andere serie ‘A Knight of the Seven Kingdoms’, is nog helemaal niet verschenen. Het eerste seizoen is vanaf 19 januari te zien, en toch is er dus nú al een vervolg aangekondigd. Het tweede seizoen mogen we in 2027 verwachten.
"Wij zijn heel blij dat we de komende drie jaar nieuwe seizoenen van deze twee series kunnen brengen aan de fans van het ‘Game of Thrones’-universum", zegt Francesca Orsi, hoofd van HBO Drama Series and Films.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Tom Odell