WIN: Duotickets exclusieve avant-première 'Red Flags'

Joyce Vander Auwera-31 maart 2025 om 12:30

Ben jij klaar voor een avond vol romantiek, spanning en filmglamour? De Nederlandse topfilm 'Red Flags' is een romantisch, meeslepend drama en wij geven maar liefst 25 duotickets weg voor de exclusieve avant-première op dinsdag 8 april 2025.

Sam had gezworen haar hart niet meer aan de verkeerde persoon te verliezen. Maar dan verschijnt Fender: charmant, attent en nét iets te perfect. Ze weet dat ze beter op haar hoede kan zijn, maar hij blijft opduiken op de meest onverwachte momenten en raakt helemaal in zijn wereld verstrikt. Hoe meer ze over hem ontdekt, hoe duidelijker het wordt dat hij niet is wie hij lijkt te zijn. Maar is hij haar grootste fout? Of haar grootste kans op liefde?

Ontdek het samen met je bestie (of misschien met je eigen red flag crush)... Place to be? Kinepolis Antwerpen. De zaal opent vanaf 19u45, de presentatie en film start om 20u. Ennnnn... hoofdrolspelers Danny Dorland en Kes van den Broek zijn ook aanwezig en doen een Q&A voor de film! Aanwezigen maken trouwens kans om het boek 'Red Flags' te winnen.

Hoe deelnemen? Easy: vul onderstaand wedstrijdformulier in en wie weet krijg jij op maandag 7 april een leuk mailtje in jouw mailbox. Heel veel succes!

PS: Heb je niet gewonnen? No worries, je kan 'Red Flags' vanaf 9 april 2025 checken in de bioscoop.

Netflix deelt trailer van nieuwe kerstfilm 'A Merry Little Ex-Mas'

Karen Luiken-15 oktober 2025 om 07:51

Netflix maakte begin deze week bekend dat er nog vóór de feestdagen maar liefst vier nieuwe kerstfilms naar de streamingsdienst komen. Elke dag deze week wordt er een trailer van één van die films gedropt en de eerste die aan de beurt is, is ‘A Merry Little Ex-Mas’.

De film gaat over de onlangs gescheiden Kate die vastbesloten is om nog één keer kerst te vieren met haar gezin voordat de scheiding officieel ingaat. Maar wanneer haar ex-man Everett samen met zijn veel jongere en perfecte vriendin opduikt, slaat de droom van Kate om in chaos.

De hoofdrollen worden gespeeld door Alicia Silverstone en Oliver Hudson, maar er zijn ook rollen voor Jameela Jamil, Pierson Fodé en Melissa Joan Hart. Steve Carr heeft de film geregisseerd.

Goed nieuws over live action-remake van 'Tangled'

Karen Luiken-15 oktober 2025 om 07:23

Er is een fijne update over de live action-remake van ‘Tangled’, of in het Nederlands ‘Rapunzel’. Deadline meldt dat de film (opnieuw) in ontwikkeling is en dat niemand minder dan Scarlett Johansson er mogelijk een rol in gaat spelen.

De plannen voor de live action-versie zijn er al een tijdje. Sterker nog: de film was al in ontwikkeling, maar vanwege de geflopte live action-remake van ‘Snow White’ trapte Disney in april op de rem. De reden waarom het bedrijf nu verder gaat met ‘Tangled’, is omdat Disney met het succes van ‘Lilo & Stitch’ opnieuw vertrouwen heeft gekregen.

Over de cast van de live action-versie van ‘Tangled’ zijn nog niet veel details bekend, maar mogelijk gaat Scarlett Johansson er een rol in spelen. Zij is in gesprek om Mother Gothel te spelen. Michael Gracey, de regisseur van ‘The Greatest Snowman’, gaat de film regisseren.

Ontdek meer