Het nieuwste voorproefje van ‘Assisen’ is gearriveerd! GoPlay heeft een trailer gedeeld van het derde seizoen dat op 8 april van start gaat.
‘Assisen’ is een interactieve misdaadreeks waarbij de kijker zelf beslissingen kan maken. In het derde seizoen wordt een lichaam gevonden na een uit de hand gelopen feest vol drank en drugs. Vijf rijkeluiskinderen van een elite internaat worden beschuldigd van de moord. De media speculeren erop los, maar wie is schuldig en wie niet? Dat is zowel aan de jury als aan de kijker.
In het derde seizoen keren An Miller, Filip Peeters en Katelijne terug, maar er zijn ook rollen weggelegd voor onder anderen Erik Van Looy, Gilles De Schryver, Ini Massez, Janne Desmet, Maksim Stojanac en Sven De Ridder.
‘Assisen’ is vanaf 8 april te zien op Play4 en GoPlay.
Deze films en series verschijnen in mei op Netflix
Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In mei kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.
Series
- The Four Seasons – 1 mei
- FOREVER – 8 mei
- Love, Death & Robots (volume 4) – 15 mei
- Voetbalouders – 16 mei
- Sneaky Links: Dating After Dark – 21 mei
- Sirenes – 22 mei
- Tyler Perry’s She The People – 22 mei
- F1: The Academy – 28 mei
Films
- Nonnas – 9 mei
- Fear Steet: Prom Queen – 23 mei
- Off Track 2 – 23 mei
Documentaires
- Angi: Fake Life, True Crime - 1 mei
- Karol G: Tomorrow was Beautiful – 8 mei
- Untold: The Liver King - 13 mei
- Cold Case: The Tylenol Murders – 26 mei
Comedy special
- Conan O’Brien: The Kennedy Centter Mark Twain Prize for American Humor – 4 mei
- Sarah Silverman: Postmortem – 20 mei
- Mike Birbiglia: The Good Life – 26 mei
Live events
- Netflix Tudum 2025 – 1 juni
Kids & familie
- Mighty Monsterwheelies, seizoen 2 – 5 mei
- Bet – 15 mei
- CoComelon, seizoen 13 – 26 mei
Anime
- Blood of Zeus, seizoen 3 – 8 mei
Niels Destadsbader pakt zijn oude acteerhobby op. VRT maakt vandaag bekend dat hij vanaf september een rol krijgt in ‘Thuis’.
Hoewel het nog niet bekend is welke rol Niels precies gaat spelen, weten we wel dat zijn eerste draaidagen op de set in mei plaatsvinden. “Ik ben heel trots om mee te werken aan Vlaanderens best bekeken fictiereeks”, aldus Niels, die een groot deel van de ‘Thuis’-cast al heeft leren kennen.
“Mijn opa zaliger zou dit geweldig hebben gevonden”, vervolgt hij. “Ik hoop dat hij nog ergens kan meekijken, nu zijn kleinzoon in zijn favoriete tv-reeks gaat meespelen. ‘Thuis’ is een programma dat mensen samenbrengt en een breed publiek aanspreekt, over verschillende generaties en culturen heen. Dat ik van VRT de mogelijkheid krijg om - naast het zingen en het presenteren - opnieuw te acteren, maakt me heel gelukkig.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 24/04 Sam Fender
- 25/04 Ender Scholtens
- 27/04 Lizzo
- 29/04 Nour Daghbouj
- 30/04 Gal Gadot