FInale 'Big Brother' bijwonen? Het kan!

Karen Luiken-24 maart 2025 om 15:31

Goed nieuws voor fans van ‘Big Brother’ die altijd al eens een finale hebben willen bijwonen, want dit jaar zou hun droom zomaar eens werkelijkheid kunnen worden. Play4 is een wedstrijd gestart waarbij mensen een duoticket voor de finale kunnen winnen.

Aankomende vrijdag vindt de halve finale plaats met Mattheüs, Jolien, Jane, Jordy en Sharice. Een weekje later, op vrijdag 4 april, is het tijd voor de grote finale en wordt het duidelijk wie er met de prijzenpot vandoor gaat. Kijkers kunnen de ontknoping thuis volgen, maar er zijn ook fans die live bij de finale aanwezig kunnen zijn. Hoe? Met een duoticket dat te winnen valt bij Play4.

Om mee te kunnen doen moet je via deze website vijf vragen beantwoorden. Je moet weten met hoeveel bewoners dit seizoen begon, wie de fake bewoners waren, wat ‘a la boca’ zogenaamd zou betekenen, wie de winnaar van vorig seizoen was en hoeveel blikken slob er in het ‘Big Brother’-huis zijn gegeten. Weet jij de meeste goede antwoorden te geven? Dan sta jij op 4 april misschien wel tussen de finalisten!

Lizzo pakt eerste hoofdrol in nieuwe film

Karen Luiken-25 maart 2025 om 11:47

Naast een zangtalent blijkt Lizzo ook over goede acteerkwaliteiten te beschikken. De zangeres gaat de hoofdrol spelen in ‘Rosetta’.

De film gaat over het leven van de Amerikaanse gitarist, componist en zangeres Rosetta Tharpe. Ze werd in de jaren dertig en veertig bekend en was een grote inspiratiebron voor onder anderen Elvis, Johnny Cash en Bob Dylan.

Volgens Deadline zoomt het verhaal in op Rosetta’s carrière en de liefde die ze voelde voor een andere vrouw in een tijd dat homoseksualiteit nog een taboe was. Verder komt ook het heteroseksuele huwelijk met haar manager Russell Morrison aan bod, een romance die begon als een publiciteitsstunt maar eindigde in een levenslang huwelijk.

Lizzo speelt de hoofdrol in de film en is daarnaast ook betrokken als producent. Het is de eerste keer dat ze zo’n grote rol vertolkt, maar niet de eerste keer dat ze acteert. Eerder had ze ook al kleine rolletjes in ‘Hustlers’ en ‘The Mandalorian’.

Miley Cyrus brengt in mei nieuw album uit

Karen Luiken-25 maart 2025 om 08:27

Het is aftellen geblazen voor fans van Miley Cyrus. De zangeres maakt via Instagram bekend dat ze over twee maanden een nieuw album uitbrengt.

Het wordt het langverwachte negende studioalbum van Miley en gaat ‘Something Beautiful’ heten. Er komen in het totaal dertien nummers op te staan die geproduceerd zijn door Miley zelf en Shawn Everett. We kunnen de plaat op 30 mei verwachten.

Bij de aankondiging wordt ook de albumhoes getoond, waar Miley in een outfit van modeontwerper Theirry Mugler op te zien is. “Het artwork is vastgelegd door de bekende modefotograaf Glen Luchford en toont Miley Cyrus gehuld in archiefmateriaal van Thierry Mugler uit 1997, een opvallende knipoog naar de gedurfde esthetiek en visuele storytelling van het album”, staat erbij geschreven.

Ontdek meer